Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Administrategia. Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej Kisilowski Maciej, Kisilowska Izabela

Administrategia. Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej

Kisilowski Maciej, Kisilowska Izabela

Administrategia to pierwsze w Polsce i Europie Środkowej praktyczne kompendium wiedzy o strategicznym zarządzaniu w sektorze publicznym. Będąca wynikiem badań w dziesiątkach urzędów, a także wykorzystująca najnowsze idee i dobre praktyki z całego świata, podpowie Ci, krok po kroku, jak zarządzać instytucjami publicznymi, dbając zarazem o własny sukces zawodowy.

Czytaj:   Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia Oczkoś Mirosław

Książka zaprasza również wszystkich zainteresowanych sprawami publicznymi do zastanowienia się nad zaśniedziałymi poglądami na temat instytucji naszego państwa. Patronami książki są Unia Metropolii Polskich, Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich, Tygodnik Powszechny, Konfederacja Lewiatan, Instytut Allerhanda, Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, ośrodek dialogu i analiz THINKTANK, oraz Index Copernicus International. Autorzy łączą wykształcenie na najlepszych światowych uczelniach z doświadczeniem pracy z urzędami i menadżerami publicznymi w Polsce i w regionie.
KSIĄŻKI

Czytaj:   Księga imion Anna Wiśniewska, Anna Kisiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *