Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

AutoCAD – CADMost. Konstrukcje inżynierskie w budownictwie. Marek Salamak, Adam Silarski

AutoCAD – CADMost. Konstrukcje inżynierskie w budownictwie.

Marek Salamak, Adam Silarski

Niniejsza książka to opis programu o nazwie CADMost, który istnieje już na polskim rynku od 1995 roku. Program ten to znana wielu konstruktorom i studentom nakładka na AutoCAD-a, przystosowująca go do potrzeb tworzenia dokumentacji budowlanej wszelkich konstrukcji inżynierskich. W całości polski i wciąż rozwijający się program sprawdził się już w wielu dużych i małych firmach. Autorzy to pracownicy Katedry Budowy Mostów Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ich doświadczenie oraz kontakty zawodowe mocno osadziły CADMosta w specyfice obecnych wymagań polskich biur projektowych. Tą książką pragną oni podziękować swoim kolegom za cenne merytoryczne uwagi do programu.
CADMost jest wspaniałym narzędziem dla wszystkich projektantów zarówno w budownictwie mostowym, jak i przemysłowym. Składa się on z czterech modułów o nazwach: Ogólny, Stal, Żelbet i Mostoteka. Po jego zainstalowaniu znane środowisko AutoCAD-a zostanie wyposażone w szereg nowych możliwości, takich jak:

Czytaj:   Analiza formacji w wykresach giełdowych Bulkowski Thomas N.

dodatkowe paski menu i belki narzędziowe z ikonami,
nowe polecenia i okna dialogowe,
biblioteki profili PN i DIN,
oznaczenia spoin i łączniki,
automatyczne opisy i numeracja pozycji,
generatory wykazów materiałów.

CADMost to wyrafinowana aplikacja, stworzona za pomocą nowoczesnych technik programistycznych. Odmieni ona Twojego AutoCAD-a i oszczędzi Twój czas przy wykonywaniu rysunków konstrukcyjnych. Jeśli przestał Ci już wystarczać sam AutoCAD, to CADMost sprawi, że będzie on jeszcze lepszym narzędziem w Twojej pracy.
Producentem programu CADMost 14 jest firma AMS Biuro Techniczne s.c., od 1996 roku posiadająca status Autodesk Registered Developer.
Do książki dołączona jest płyta CD-ROM, zawierająca treningową kopię programu CADMost 14 dla AutoCAD-a R14 w wersji polskiej i angielskiej, dla środowiska Windows 95/98/NT.
KSIĄŻKI

Czytaj:   Dorota Jędrzejewska, Rafał NiemczykCopywriting. Jak sprzedawać słowem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *