Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Choroby wieku dziecięcego. Lekarz rodzinny Joanna Tylżanowska

Choroby wieku dziecięcego. Lekarz rodzinny

Joanna Tylżanowska

Zdrowie w pigułce

Kiedy nasze dzieci chorują, cierpimy bardziej niż one – szczególnie wtedy, gdy są jeszcze bardzo małe i nie rozumieją, po co ktoś robi im bolesne zastrzyki albo każe łykać niesmaczne syropy. Nie jesteśmy w stanie uchronić naszych pociech przed chorobami, dlatego musimy wiedzieć, jak przygotować je na wizytę u lekarza, a czasami nawet na pobyt w szpitalu. Nie mniej ważną kwestią jest to, abyśmy potrafili rozpoznać objawy typowych schorzeń i odpowiednio na nie zareagować. Ta książka zawiera omówienie najbardziej powszechnych problemów zdrowotnych występujących u dzieci, takich jak:

Czytaj:   Ustroń i okolice, Brenna. Mapa turystyczna Compass 1:25 000

urazy, zatrucia, oparzenia,
choroby wieku niemowlęcego,
infekcje układu oddechowego i przewodu pokarmowego,
zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych,
choroby zakaźne.

Seria Lekarz rodzinny to nieocenione źródło informacji pomagające zrozumieć podstawowe zagadnienia związane z daną chorobą. Informacje są przedstawione w dostępny sposób i nie pomijają żadnych istotnych szczegółów. Wszystkie książki powstały pod czujnym okiem ekspertów, w oparciu o najnowsze, kompleksowe dane.

Czytaj:   Audio Do Rzeczy, Nr 39 z 21.09.2015 Do Rzeczy

Weź swoje zdrowie we własne ręce i zacznij aktywnie
wpływać na przebieg choroby. Tak wiele zależy od Ciebie.

Joanna Tylżanowska-Kisiel jest lekarzem medycyny, specjalistą alergologiem, pulmonologiem oraz pediatrą. Jako lekarz praktyk przez wiele lat pracowała na oddziale dziecięcym w szpitalu w Otwocku. Obecnie jest zatrudniona w kilku poradniach alergologicznych, m.in. w Warszawie, Otwocku i Siedlcach.
KSIĄŻKI

Czytaj:   Jak odpowiednio oczyszczać skórę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *