Home / Aktualności / Czarny Piątek: Zalando przygotuje dla Was specjalne zniżki

Czarny Piątek: Zalando przygotuje dla Was specjalne zniżki

Zalando, wiodąca platforma modowa w Europie, przygotuje unikalną ofertę z okazji coraz bardziej popularnego w Polsce i Europie święta wyprzedaży – Czarnego Piątku. Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym powodzeniem, a klienci Zalando w szczytowym momencie generowali ponad 1500 zamówień na minutę. W tym roku wyprzedaże obejmą w pierwszej kolejności kategorie premium, odzież sportową, zimową oraz imprezową. Na dodatkowe rabaty mogą także liczyć członkowie klubu zakupowego Zalando Lounge, który został uruchomiony w Polsce we wrześniu br.

Sezon jesienno-zimowy i wydarzenia, takie jak Czarny Piątek czy okres świąteczny, sprawiają, że ostatni kwartał roku jest dla konsumentów szczególnie ekscytujący. Świąteczna gorączka, szał zakupów i wyprzedaży, typowy w tym okresie dla galerii handlowych, jest odczuwalny również w świecie sprzedaży internetowej. Popularność zakupów online stale rośnie, co widać na przykładzie Zalando, które w trzecim kwartale 2017 roku zanotowało ponad 22 miliony aktywnych klientów.

Czarny Piątek szybko stał się ważną datą w kalendarzach wielu fanów mody, dlatego to wydarzenie stanowi także integralną część wszystkich naszych przedświątecznych działań. W piątek 24 listopada chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do zróżnicowanego asortymentu ubrań, dodatków i akcesoriów w szerokim zakresie cenowym, dzięki czemu każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie – mówi Delphine Mousseau, VP Markets w Zalando.

Zalando, wiodąca platforma modowa w Europie, zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu odzieżowego, każdego sezonu oferując 95% nowych produktów i dziennie udostępniając aż 860 towarów. Wraz z międzynarodowymi markami tworzy wysoce spersonalizowaną usługę, zarówno dla prawdziwych fashionistów, jak i dla osób, które sporadycznie poszukują inspiracji modowych.

Dla polskich klientów przygotowaliśmy 20% zniżki na szeroki wybór ubrań, butów i akcesoriów, która będzie obowiązywać nawet dla przecenionego asortymentu. Ponadto, już od poniedziałku, rozpoczniemy sprzedaż produktów z kategorii premium, odzieży sportowej, zimowej i imprezowej w cenach takich, jak w Czarny Piątek – komentuje Mousseau.

Zniżki z okazji Czarnego Piątku to nie jedyna oferta od Zalando. Dodatkowo, poprzez klub zakupowy Zalando Lounge, który w Polsce miał swoją premierę we wrześniu 2017 roku, jego członkowie otrzymają kolejne 10% upustu na wybrane kampanie promocyjne.

Czarny Piątek cieszy się coraz większą popularnością. W zeszłym roku w tym okresie, w szczytowych momentach, klienci wygenerowali ponad 1500 zamówień na minutę

Zobacz również

metoda montessori

Dlaczego warto posłać dziecko do montessoriańskiej placówki?

Zainteresowanie rodziców filozofią Montessori jest coraz większe. Chcemy przecież, by nasze dziecko miało solidne podstawy …

frytkownica

Nie tylko frytki – sprawdź jakie danie przyrządzisz we frytkownicy

Zastanawiasz się nad kupnem frytkownicy, ale nie wiesz czy ma to sens? W końcu po …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *