Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Cztery pory baśni. Lato 1 Włodzimierz Dulemba

Cztery pory baśni. Lato 1

Włodzimierz Dulemba

Lato to najcieplejsza, najsłoneczniejsza i najwspanialsza pora roku. Bo lato to dwa miesiące wakacji!!! A wakacje to odpoczynek, ale także podglądanie przyrody: co robi biedronka, a co borsuk, o czym rechoczą żaby, czym chwalą się krowy Latem wspaniale smakują lody i czereśnie. Latem można porozmawiać z bocianem i przyjrzeć się mrówkom, trudno jednak polubić komary. Lato to także plaża i muszelki, i bursztyny. Nawet noce są latem pełne uroku, gdy patrzy się w rozgwieżdżone niebo. I deszczem można się cieszyć, i tęczą pozachwycać. A wspólnie z kolegami szukać skarbów, siedzieć przy ognisku i Wiele jeszcze rzeczy można robić latem. Chcecie wiedzieć jakich posłuchajcie Baśni Włodzimierza Dulemby.
Przedstawiony w Czterech porach baśni świat – częściowo realny, częściowo fantastyczny – ukazuje najbliższą dziecku rzeczywistość. Mały słuchacz dowiaduje się o zwyczajach zwierząt, znaczeniu niektórych roślin, a także wadach i zaletach ludzi.
KSIĄŻKI

Czytaj:   Budowanie zespołu. Organizacja szkoleń team building i wypraw incentive. Poradnik dla menedżera personalnego. Wydanie II rozszerzone Rafał Szczepanik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *