Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Duchowa mądrość. Praktyki, które odmienią Twoje życie Zhi Gang Sha

Duchowa mądrość. Praktyki, które odmienią Twoje życie

Zhi Gang Sha

Soul Wisdom: Practical Soul Treasures to Transform Your Life Autor: Zhi Gang Sha

Dr Zhi Gang Sha wskazuje czytelnikowi drogę do uzdrowienia nie tylko ciała, umysłu i ducha, ale także serca. Jego ścieżka uzdrawiania jest uniwersalnym ćwiczeniem duchowym, podróżą ku prawdziwej zmianie. Jego profesjonalizm i empatia to podstawa służenia ludzkości. Serdecznie życzę czytelnikom, by przyjęli zaproszenie do obudzenia mocy duszy i uzmysłowili sobie naturalne piękno jej istnienia.
dr Michael Bernard Beckwith — założyciel Agape International Spiritual Center

Czytaj:   Zbrodniarz i panna Karzimierz Kwaśniewski

Odkryj mądrość Twojej duszy

Początek XXI wieku to przejście ludzkości, Ziemi i Wszechświata w nową erę — erę światła duszy. Częścią tej przemiany są katastrofy naturalne — tsunami, huragany, trzęsienia ziemi czy powodzie, a także kataklizmy społeczne — terroryzm, wojny polityczne, religijne i etniczne oraz kryzys gospodarczy. Miliony ludzi popadają w depresję, odczuwają silne emocje oraz niepokój, doświadczają cierpienia i coraz częściej zapadają na różne nieuleczalne choroby.

Czytaj:   Teitelbaum Jacon, Kennedy DeborahCukier dzieci nie krzepi

Ludzkość potrzebuje pomocy. I to właśnie Ty możesz wyleczyć ją z wszelkich bolączek.

Techniki dr Sha budzą uzdrawiające moce, istniejące w nas wszystkich, dając możliwość wzięcia swojego losu we własne ręce. Mądrość duszy jest w stanie zdziałać cuda. Zapobiega chorobom, odmładza, wydłuża życie i przekształca wszystkie jego aspekty, łącznie z warstwą uczuciową oraz finansową. Jest niezbędna, by pomóc ludzkości przetrwać zachodzące zmiany.

Każda dusza posiada własną częstotliwość i moc. Również Twoja! Naucz się z niej korzystać!

Rezultaty technik dr Sha wytrzymały próbę czasu oraz udowodniły tysiącom jego uczniów i czytelników, że uzdrawiająca energia istnieje w określonych dźwiękach, ruchach czy percepcji afirmatywnej. Teorie i ćwiczenia, dotyczące pracy z energią życiową i duchem, połączone z własnymi doświadczeniami autora, są praktyczne, holistyczne i głębokie.

Czytaj:   Szmidt Krzysztof J.ABC kreatywności

Odkrycie, że Moc Duszy jest najważniejsza we wszystkich aspektach życia, to odpowiedź na wyzwania XXI wieku.
KSIĄŻKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *