Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Gotowanie dla dwojga. Książka kucharska. Poradnik bez kantów David Poran

Gotowanie dla dwojga. Książka kucharska. Poradnik bez kantów

David Poran

Everything Cooking for Two Cookbook: 300 Creative Ideas for Making Relaxing Meals at Home

300 smakowitych pomysłów na domową ucztę

Są łóżka dla dwojga, gry dla dwojga, nawet samochody dla dwojga! I tylko książki kucharskie dyskryminują pary! Czy jeśli chcesz przygotować posiłek dla siebie i swojej drugiej połówki, naprawdę musisz korzystać z przepisu dla pięcioosobowej rodziny? Albo mozolnie przeliczać gramaturę składników, żeby dostosować ich ilość do Waszych potrzeb? Musisz to robić… tylko wtedy, gdy korzystasz ze standardowych książek kucharskich. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by gotowanie sprawiało prawdziwą frajdę — zapraszamy do naszej smakowitej lektury.

Czytaj:   ABC grafiki komputerowej i obróbki zdjęć Aleksandra Tomaszewska-Adamarek, Roland Zimek

Ustaliliśmy zatem, że nie prowadzisz stołówki wojskowej. Wręcz przeciwnie, masz ochotę cieszyć się ze swym partnerem każdą chwilą posiłku — od momentu jego przygotowania, aż po schowanie umytych talerzy do szafki. Dlatego właśnie proponujemy Ci coś więcej niż tylko przepisy o różnych stopniach trudności i pracochłonności. W naszej książce znajdziesz również pomysły na oryginalne przygotowanie i podanie posiłku.

Czytaj:   Albo albo Inteligencja archetypów

Niespodzianką jest specjalny dodatek, w którym umieściliśmy menu na szczególne okazje. Pierwsza randka, piknik, rocznica, pikantne śniadanie, a może gorąca kolacja w stylu latynoskim? Poznaj kilkanaście inspirujących konceptów na urozmaicenie wspólnych chwil przy stole.

Wespół w zespół, by smaku moc móc wzmóc!

Tajemnice profesjonalnych kucharzy.
Garnki, patelnie, noże i gadżety.
Stare przepisy na nowe sposoby.
Kuchnia tradycyjna i nieznane smaki.
Sztuczki i cenne wskazówki.

Czytaj:   Majgier KatarzynaStuletnia Gospoda

David Poran ukończył szkołę dla kucharzy, Culinary Institute of America. Podczas swojej pracy zawodowej obracał się w całym kulinarnym światku Nowego Jorku. Jest jednym z pomysłodawców i producentem programu Heat nadawanego przez kanał PBS. Pisze książki kucharskie, jest konsultantem w restauracjach i prowadzi stronę internetową www.davidporan.com.
KSIĄŻKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *