Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Kalendarz miesięczny – bezpłatne projekty

Każdy, kto raz skorzystał z kalendarza miesięcznego wie jaki to komfort mieć wszystko na jednej planszy lub kartce. W odróżnieniu od kalendarzy tygodniowych lub książkowych, gdzie wydarzenia na każdy dzień zapisujemy na osobnej stronie.

W kalendarzu książkowym macie naprawdę wiele miejsca na zapiski i notatki, ale zazwyczaj brakuje nam spojrzenia całościowego, „z lotu ptaka”. Żeby sprawdzić czy mamy danego dnia spotkanie musimy przekartkować kilka kolejnych stron, co czasami jest dość uciążliwe.

Czytaj:   KURS NA CEL - PREMIUM Grafitowy

Kalendarz miesięczny daje możliwość zapisania głównych wydarzeń w jednym miejscu i wystarczy rzucić okiem, żeby przypomnieć sobie swoje plany. Najwygodniej mieć taki kalendarz wydrukowany w poziomie, na stronie wielkości A4. To optymalna wielkość. Kartkę możemy złożyć na pół i wrzucić do kalendarza książkowego, możemy też przykleić na lodówkę lub inną powierzchnię.

Każde pole jest dość duże żeby mogło pomieścić najważniejsze wydarzenia.  Wygodnie jest też wpisać kolejne numery oznaczające dni w kolejnych kratkach.

Czytaj:   Polskie banknoty są wegańskie?
kalendarz miesięczny bezpłatny
kalendarz miesięczny agenda miesięczna projekt

Taki kalendarz miesięczny możecie bezpłatnie pobrać z naszej strony, lub przygotować go samodzielnie używając własnych grafik i tekstów na stronie canva.com

Kalendarz miesięczny na canva.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *