Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Kolce w kwiatach Andrzej W. Sawicki

Kolce w kwiatach

Andrzej W. Sawicki

Połowa XIX stulecia. W Warszawie, w okopach oblężonego Sewastopola, na dalekich stepach Syberii, w prowincjonalnych, polskich miasteczkach, trwają przygotowania do buntu, który może zmienić oblicze świata. Obdarzeni boskimi mocami odmieńcy muszą zdecydować, po której stronie stanąć w nadchodzącym konflikcie. Zanim kosynierzy runą na rosyjskie roty, zanim strzelcy wymierzą broń w Dońców i carskich dragonów, ci od których zależą losy batalii, muszą się odnaleźć. Nadeszła dla nich pora, by wybrać drogę.

Czytaj:   Starożytni Słowianie na ziemiach dzisiejszej Germanii Erazm Majewski

Z recenzji:
Moim skromnym zdaniem – rewelacyjny zbiór! Doskonale napisane historie, z dbałością o realia historyczne, a jednocześnie z elementami science-fiction. Fascynujące!
(Maciej Ślużyński)

Jedna z lepszych książek, jakie ostatnio przeczytałem, o ile nie najlepsza. Fantastyczna, nie tylko pod kątem gatunku. Rewelacyjny pomysł, świetny styl, barwny język, potoczysta fabuła, wciągająca akcja. Byłam i wciąż pozostaję pod dużym wrażeniem.
(Joanna Łukowska)

Czytaj:   Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem Karolina Szaciłło

O Autorze:

Andrzej W. Sawicki Autor dwóch powieści i kilkunastu opowiadań, które ukazały się w czterech antologiach i magazynach: Science Fiction Fantasy i Horror oraz w Magazynie Fantastycznym. Ostatnio upodobał sobie tworzenie fantastyki historycznej, z możliwie wiernym odtworzeniem realiów i obyczajowości epoki.
KSIĄŻKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *