Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Małgorzata Rozenek: Bardzo chciałabym być w ciąży

Prezenterka nie ukrywa, że myśli o kolejnym dziecku. Nie wie jednak, czy plany te uda się zrealizować. Medialne doniesienia o jej rzekomej ciąży traktuje natomiast jako dowód sympatii. Uważa, że ludzie chcą jej szczęścia i życzą jej dziecka.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pobrali się we wrześniu 2016 roku. Od tego czasu w mediach regularnie pojawiają się doniesienia o rzekomej ciąży gwiazdy TVN. Dotychczas spekulacje wywołały m.in. kreacje o luźnym fasonie, w których prezenterka pojawiła się na czerwonym dywanie, oraz wpisy jej autorstwa na Instagramie.

Czytaj:   Księżna Kate jest w ciąży

– Za każdym razem, gdy to słyszę, myślę, czy znowu przytyłam. Po prostu mam taką budowę – mówi Małgorzata Rozenek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gospodyni programu „Projekt Lady” nie ukrywa, że od dawna myśli o powiększeniu rodziny. Uważa, że dziecko byłoby wspaniałym dopełnieniem jej związku z Radosławem Majdanem. Nie wie jednak, czy marzenie to uda się zrealizować.

– Bardzo chciałabym być w ciąży – mówi Małgorzata Rozenek. – Uważam, że byłoby to wspaniałe dopełnienie naszego związku. Czy się uda? Nie wiem. Życie jest takie, że nie możemy tego planować, ale absolutnie nie uciekam od tego pomysłu.

Czytaj:   Katarzyna Bonda: Jestem dla siebie najstraszniejszym szefem

Gwiazdy TVN nie irytują medialne spekulacje dotyczące jej ewentualnego macierzyństwa. Wszelkie tego typu doniesienia traktuje jako dowód życzliwości ze strony dziennikarzy oraz internautów.

– Odbieram to tak, że ludzie dobrze mi życzą, chcą tej ciąży, i życzą nam tego dziecka – mówi Małgorzata Rozenek.

Prezenterka ma już dwójkę dzieci z jej drugiego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Stanisław, starszy z synów, ma obecnie 11 lat, a młodszy Tadeusz w maju skończył 7 lat. Radosław Majdan również ma za sobą dwa małżeństwa, do tej pory nie został jednak ojcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *