Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Mamy, wracamy Marta Waszczuk

Mamy, wracamy

Marta Waszczuk

„Mamy, wracamy!” – do aktywności zawodowej, do własnych ambitnych planów, do rozwoju osobistego. Szukasz czegoś więcej? Chcesz, ale się boisz? Nie wiesz, czy dasz radę? Razem z Martą Waszczuk wyznaczysz ambitne (ale realne!) cele zawodowe, poznasz doświadczenia innych matek, zbudujesz sieć wsparcia i zrobisz pierwszy krok na drodze do Twojej wymarzonej pracy. A może sama ją sobie stworzysz? Ta książka to nieoceniona pomoc dla mam wracających do pracy po narodzinach dziecka lub po dłuższej przerwie. Znajdziesz tu solidną porcję wiedzy o możliwościach na rynku pracy, zebrane w jednym miejscu opcje zatrudnienia i wszystko, co powinnaś wiedzieć, jeśli myślisz o założeniu własnej firmy.
 
Dzięki praktycznym wskazówkom i ćwiczeniom dowiesz się:
– jakie są twoje mocne strony,
– jak zorganizować codzienność pracującej mamy,
– skąd czerpać wsparcie i siły,
– jakie zajęcie będzie odpowiednie dla ciebie.
 
Nie czekaj, zacznij już dziś!
 
O autorce:
 
Marta Waszczuk  o sytuacji kobiet na rynku pracy w Polsce wie prawie wszystko. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi kobietami – matkami, motywując je, zachęcając i wzmacniając ich kompetencje w drodze powrotnej na rynek pracy.
Ukończyła studia magisterskie i doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej. Studiowała również w Jonkoping International Business School w Szwecji. Jest certyfikowanym coachem  i trenerem biznesu. Ma za sobą kilkanaście lat doświadczenia w biznesie. Jest prezeską fundacji BeProactive, której misją jest inspirowanie mam do działania. Założycielka pierwszego w Polsce Klubu Przedsiębiorczych Mam. Prywatnie mama trójki dzieci.
KSIĄŻKI

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *