Home / KSIĄŻKI / Misja 3 z 9. Jak zarabiać na pasji i czy zawsze jest to możliwe? Piotr Michalak

Misja 3 z 9. Jak zarabiać na pasji i czy zawsze jest to możliwe? Piotr Michalak

Misja 3 z 9. Jak zarabiać na pasji i czy zawsze jest to możliwe?

Piotr Michalak

Być może wciąż zastanawiasz się, czy możesz zarabiać na swojej pasji? No właśnie, czy zarabianie na pasji/na hobby jest zawsze możliwe? Żeby móc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba zastanowić się, skąd tak naprawdę biorą się pieniądze? Z pracy? Z prowadzenia firmy? Jaka jest prawidłowa odpowiedź na to pytanie?
 
Piotr Michalak, przedsiębiorca, znany trener biznesu i rozwoju osobistego wyjaśni, skąd tak naprawdę biorą się pieniądze i kiedy można autentycznie zarabiać na pasji. W związku z tym Piotr przygotował dla Ciebie specjalne szkolenie/kurs.
 
Z kursu dowiesz się również, jak w praktyce może wyglądać misja, wizja, talenty, powołanie. Wszystko na konkretnym przykładzie. Odkrycie własnej misji, wizji, talentów i powołania może niesamowicie poprawić jakość Twojego życia. To będzie Twój wewnętrzny kompas, którym będziesz kierować się w życiu. To da Ci wewnętrzną spójność, która bezpośrednio przełoży się na szczęście i spełnienie.
 
Z tego kursu dowiesz się:

Jak w praktyce może wyglądać misja, wizja, talenty, powołanie, wartości, zasady. Wszystko na konkretnym przykładzie trenera, Piotra Michalaka.

Skąd tak naprawdę biorą się pieniądze?

Czy na każdej pasji można zarabiać?

Jak wybrać pasję, na której można zarabiać?

Jaki pierwszy krok zrobić, aby zacząć zarabiać pieniądze „na swoim”?

Jakiego błędu nie należy popełniać, określając, czym chcesz się zajmować w życiu?

Na czym polega tunel koncentracji?

Jak poprawić jakość snu?

 
Inwestycja w to szkolenie może ZNACZĄCO polepszyć Twoje życie. Dzięki inwestycji w ten kurs będziesz wiedział, jak ocenić, czy jesteś w stanie zarabiać na swojej pasji. Za sprawą praktycznego przykładu misji, wizji, talentów i powołania będziesz bliżej odkrycia tego u siebie.
 
Zamów teraz kurs „Jak zarabiać na pasji i czy zawsze jest to możliwe?” i sprawdź, czy możesz zarabiać na swojej pasji. Odkryj swoją misję, wizję, talenty i powołanie, inspirując się konkretnym przykładem trenera.
KSIĄŻKI

Zobacz również

jak budować dobre nawyki w zarządzaniu czasem

Webinar „Jak budować dobre nawyki w zarządzaniu czasem”

Webinar Jak budować dobre nawyki w zarządzaniu czasem Czas trwania: 1 godzina 30 minut Webinar …

Wyjątkowy magazyn marki tołpa, czyli on:off (do)wolego czytania.

„Magazyn do(wolnego) czytania to odzwierciedlenie ducha naszej marki. We współpracy z redakcją oraz zaprzyjaźnionymi autorami …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *