Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nieoficjalny przewodnik konstruktora Lego Technic Kmieć Paweł

Nieoficjalny przewodnik konstruktora Lego Technic

Kmieć Paweł

INSPIRUJĄCE MODELE, WYCZERPUJĄCE PORADY DLA KONSTRUKTORÓW ORAZ INSTRUKCJE BUDOWANIA PONAD 40 MECHANIZMÓW System LEGO Technic to nowe możliwości budowania.

Dzięki zastosowaniu silników elektrycznych, kół zębatych, mechanizmów pneumatycznych, krążków, prostowodów oraz innych elementów możemy projektować modele LEGO, które naprawdę działają. Książka Nieoficjalny przewodnik konstruktora LEGO Technic jest pełna wskazówek pomagających budować mocne, a równocześnie dobrze wyglądające maszyny i mechanizmy przy użyciu systemu Technic.

Jej autor, Paweł Sariel Kmieć, uczy podstaw konstruowania z klocków LEGO Technic, od prostych maszyn do zaawansowanych mechanizmów, aż po informacje jak tworzyć realistyczne modele w odpowiedniej skali. Sariel, światowej sławy ekspert LEGO Technic, oferuje unikalny wgląd w zasady mechaniki dotyczące momentu obrotowego, mocy i przełożenia, a wszystko to przy użyciu klocków Technic.

Czytaj:   Zabawy maleństwa. My jesteśmy krasnoludki

Dowiedz się, jak: Tworzyć mocne połączenia odporne na duży nacisk.

Odtwarzać specjalistyczne części LEGO, takie jak obejmy i przeguby Cardana, oraz budować własne rozwiązania, takie jak łączniki Schmidta i Oldhama, gdy żadne standardowe części nie wystarczają. Budować własne dyferencjały, układy zawieszenia, skrzynie biegów i układy kierownicze. Dobierać silniki do zadań i przekształcać ich właściwości według potrzeb. Łączyć techniki budowania ze studami i bez studów, aby Twoje modele wyglądały lepiej. Tworzyć zdalnie sterowane pojazdy, systemy oświetlenia, kompresory napędzane silnikiem elektrycznym oraz silniki pneumatyczne.

Czytaj:   Kawa 100 przepisów Ward Mary

Ta wspaniale ilustrowana, kolorowa książka inspiruje pomysłami budowy tak zdumiewających pojazdów, jak czołgi z zawieszeniem gąsienicowym, supersamochody, dźwigi, buldożery i wiele innych. Twoja przygoda z LEGO Technic właśnie się zaczyna! o autorze Paweł Sariel Kmieć (http://sariel.pl/) konstruuje i opisuje modele Technic. Jest najpopularniejszym konstruktorem LEGO Technic w serwisie YouTube oraz gościnnie publikuje na oficjalnym blogu LEGO Technic, był także Ambasadorem LEGO na Polskę w kadencji 2012.
KSIĄŻKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *