Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Prawda o World of Tanks. Sekrety, kulisy, skandale flysold

Prawda o World of Tanks. Sekrety, kulisy, skandale

flysold

To pierwsza na świecie niezależna publikacja o niezwykle popularnej czołgowej grze online World of Tanks. Autor – gracz z dużym doświadczeniem – przedstawia nieznane kulisy, ukrywane fakty, tajniki mechanizmu „free-to-play” i skandale związane z grą.
W pierwszej części książki znajdują się obszerne informacje na temat prawdziwych zasad funkcjonowania gry – poznając je, można znacznie podnieść swoje umiejętności. Druga część to zapis wywiadów z doskonałymi graczami, którzy odkryli sekrety WoT. Mówią o nich szczerze i ze szczegółami. Jednym z rozmówców jest występujący incognito pracownik firmy produkującej World of Tanks, który otwarcie opowiada o arkanach gry. Trzecia część książki zwiera między innymi unikalny poradnik „Jak wygrać z grą”, dzięki któremu można szybko i skutecznie poprawić swoje wyniki.
Książkę rekomendują znani gracze:
sirturok: „Prawda o World of Tanks” autorstwa flysolda to pierwsza próba zmierzenia się z niewygodnymi pytaniami, które nurtują większą cześć społeczności graczy. To lektura obowiązkowa dla każdego zaangażowanego gracza w World of Tanks.
voytech: Czy uważasz, że o pewnych rzeczach lepiej nie wiedzieć i umrzeć w nieświadomości? Jeśli tak – kup złoto i graj za darmo w World of Tanks. Jeśli jednak chcesz wyjść poza matrix – flysold wskaże Ci kierunek.
Więcej na wotleaks.org
 
KSIĄŻKI

Czytaj:   Życie to podróż, to ocean Z Julią Hartwig rozmawia Artur Cieślar Cieślar Artur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *