Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Prosto do piekła Lefevre John

Prosto do piekła

Lefevre John

„Pewna laska spytała mnie, co bym zrobił, gdybym miał 10 milionów dolców. Odparłem, że zacząłbym się zastanawiać, gdzie się podziała reszta.”

Pełna czarnego humoru opowieść o karierze ambitnego bankowca inwestycyjnego, rozgrywająca się w Nowym Jorku, Londynie i Hongkongu. Jej autor, którego wpisy na Twitterze pod pseudonimem @GSElevator przez trzy lata śledziły setki tysięcy użytkowników, odsłania kulisy świata międzynarodowych finansów. Bez cienia skruchy opisuje niechlubne wydarzenia z giełdowych parkietów i marketingowych prezentacji, ale także to, co dzieje się w prywatnych samolotach i po godzinach – na szalonych imprezach.

Czytaj:   Zagadki wzostu gospodarczego

Szokująca anarchia, sztubackie kawały i zwycięstwa za wszelką cenę – oto świadectwo dewiacji, dysfunkcjonalnych zachowań i dekadenckiego przepychu, które otrzymujemy od ich błyskotliwego świadka i uczestnika. Lektura zalecana dla bankowców i ich klientów.  

Bestseller „New York Timesa”, jedna najlepszych książek lata wg „Entertainment Weekly” i magazynu „Time”, najlepsza książka Amazonu w kategorii Biznes/ Władza oraz Humor/ Rozrywka.
KSIĄŻKI

Czytaj:   Zrób to od razu Gleeson Kerry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *