Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Thomas B. Brazelton, Joshua D. SparrowGrzeczne dziecko. Jak ustalć zdrowe granice i wspierać samodzielność

Thomas B. Brazelton, Joshua D. Sparrow


Grzeczne dziecko. Jak ustalć zdrowe granice i wspierać samodzielność


https://static01.helion.com.pl/global/okladki/326×466/a_02ky.jpg
Wraz z radością związaną z narodzinami dziecka nieodzownie budzą się w rodzicach poczucie odpowiedzialności za jego wychowanie i obawa, czy podołają temu niełatwemu zadaniu. Od samego początku co rusz pojawiają się nowe pytania, wątpliwości, lęki. Wszyscy rodzice tego doświadczają, uczą się na swoich błędach i z biegiem czasu nabywają zaufania do samych siebie.

Czytaj:   Becky Sheetz-RunkleSun Tzu dla kobiet. 16 sprawdzonych strategii biznesowych

Aby jednak tych pomyłek i stresu było jak najmniej, warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy światowej sławy specjalistów: pediatry Thomasa B. Brazeltona i psychiatry dziecięcego Joshuy D. Sparrowa. Książka Grzeczne dziecko została napisana z myślą o rodzicach, którzy mają problemy z ustalaniem zdrowych granic, wprowadzaniem dyscypliny i konsekwentnym jej egzekwowaniem.

 

Dzięki lekturze:

– poznają niezawodne sposoby radzenia sobie z najczęstszymi problemami, między innymi wymuszaniem, marudzeniem, kłamaniem, przejawami agresji;

Czytaj:   Dutko MaciejEfekt tygrysa. puść swoją osobistą markę w ruch

– nauczą się dobierać metody dyscyplinujące do temperamentu dziecka; dowiedzą się, jak sprawnie pokonać drogę od dyscypliny do samodyscypliny;

– otrzymają wiele praktycznych i sprawdzonych wskazówek, jak wspierać samodzielność dziecka oraz pomóc mu w budowaniu poczucia własnej wartości i wiary we własne możliwości.

sensus

KSIĄŻKI

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *