Home / Aktualności / Top 5 najlepszych planerów

Top 5 najlepszych planerów

Wiemy jak ważne jest planowania i organizacja w domu. Tym bardziej, jeśli pojawiają się w domu dzieci, to natłok obowiązków sprawia, że możemy zapomnieć o wydarzeniach, spotkaniach czy wizytach lekarskich. Warto mieć zawsze pod ręką planer, który w razie potrzeby pomoże nam się zorganizować.

 1. Planer w telefonie
  Jeśli jesteś właścicielem urządzenia firmy Apple (iphone lub ipad), to masz już planer 🙂 Jest fabrycznie instalowany i tak zaprojektowany, żeby było bardzo łatwo z niego korzystać w każdych okolicznościach. Ksiązka adresowa i kalendarz są połączone z mailem i wiadomościami sms – dzięki czemu bardzo łatwo zaplanować wydarzenia i podzielić się nimmi z zainteresowanymi osobami. Kalendarz Apple to takie potężne narzędzie – ale pamiętaj, zawsze warto mieć naładowany telefon 🙂 Ten planer pozwala stworzyć wiele kalendarzy (na przykład dla wszystkich członków rodziny). Można również stworzyć listy rzeczy do zrobienia (oddzielne listy dla osobistych i biznesowych) oraz kalendarze biznesowe. Synchronizuje się on z iCloud, wszystkimi urządzeniami i dobrze synchronizuje się z Kalendarzem Google.
  A to co najważniejsze, to że możesz drukować ten kalendarz w różnych opcjach. Mogę wydrukować miesięczny widok tylko naszego kalendarza rodzinnego i dopełnienia rodziny i powiesić go na przykład na lodówce.
 2. Google Kalndarz
  To kolejne bezpłatne rozwiązanie idealnie dla rodziny. Tu również jest opcja stworzenia wielu kalendarzy, które można mieć w jednym widoku (dla odróżnienia mamy kolory). Ten planer ma również możliwość drukowania w wielu opcjach. Ja najbardziej lubię drukować planer miesięczny i tygodniowy – gdzie mogę zapisać bardziej szczegółowe wydarzenia.
 3. Planer książkowy
  Wiele z nas często korzysta z planera książkowego, gdzie jeden dzień odpowiada jednej lub dwóm stronom. Na pewno plusem takich kalendarzy jest ich pojemność – można tu zapisać dosłownie wszystko, ale warto też zastanowić się czy potrzebujemy nosić wszędzie ze sobą grubą książkę… U nas niestety to się nie sprawdza…
 4. Planer biurkowy
  Papierowy planer, który służy również jako podkładka na biurko. Taki planer jest zazwyczaj w bardzo dużym formacie, co z jednej strony wydaje się świetne – bo mamy naprawdę duuużo miejsca na nasze plany, ale jednak coś sprawia, że zaczynami pisać doslownie po całej powierzchni, a w trakcie rozmów telefonicznych kreślimy notatki i numery telefonów…
  Wszystko to sprawia, że ciężko później odnaleźć ważne informacje i określić nasze priorytety.
 5. Planer na lodówkę Familiowo
  To jest prawdziwe centrum sterowania rodzinnego. Planer na magnetycznej tablicy suchościeralnej,  wyjątkowo przestronny, pomysłowy i duży projekt, który użytkownicy pokochają. Głównym elementem jest planer miesięczny, gdzie zapisujemy kolejne dni miesiąca i wydarzenia, które w danym miesiącu nas czekają. Dodatkowo mamy też planer tygodniowy, notesy i zadania rodzinne. Dzięki temu łatwo prześledzimy płatności za rachunki, zakupy spożywcze, prace domowe i wszystkie szczegóły życia codziennego.
  planer familiowoZapewnia doskonałe narzędzia do planowania podróży na wakacje, powrót do szkoły i święta. Pomaga również w utrzymaniu ważnych numerów telefonów i numerów alarmowych.

 

[g1_row] [g1_1of1] [g1_posts type=”recent” template=”grid_1of1″ columns=”1″ masonry=”standard” image_variant=”landscape” hide=”author,date,comments_link,summary,categories,tags” view=”standard” autoplay=”none” nav=”arrows_coins” filters=”categories,tags” load_more=”standard” term_ids=”planer” max=”2″ offset=”1″] [/g1_posts] [/g1_1of1] [/g1_row]

Zobacz również

jak stać się bardziej produktywnym

3 tipy jak stać się bardziej produktywnym

W pracy często wydaje się, że czasu ciągle jest za mało. O niektórych rzeczach po …

sukces a porazka

Porażki to część sukcesu – trzeba o tym pamiętać!

Każdy chciałby odnieść sukces, rozwijać się zawodowo, zarabiać więcej czy realizować wielkie projekty. Jednocześnie wiele …

2 komentarze

 1. Hej, super post! Plenery zawszę się przydają, szczególnie, że teraz tyle spraw na głowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *