Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wygodnie i w okazyjnych cenach w sklepach Auchan

Sieć Auchan to jedna z największych sieci sklepów wielobranżowych na terenie Polski. Codziennie tysiące ludzi robi tutaj swoje podstawowe zakupy korzystając z niskich, okazyjnych cen. Jednak nie tylko to przyciąga to Auchan. Promocje oraz sezonowe oferty są szansą na nabycie ciekawych artykułów w dobrych cenach.

Szeroki wybór, niskie ceny

Podstawowy asortyment, czyli artykuły spożywcze oraz środki do higieny osobistej i sprzątania to jedna z największych zalet sklepów Auchan. Szeroki wybór zaspokoi nawet największego konesera: zadowoleni będą zarówno amatorzy mięs i nabiału, wegetarianie i weganie liczący na wachlarz produktów pochodzenia roślinnego, zwolennicy zdrowego odżywiania i miłośnicy słodyczy oraz dobrej kawy. Wszystkie produkty są zawsze dostępne w najlepszych cenach, co pozwala na swobodne smakowanie wszelkich produktów bez uszczerbku w portfelu.

Okazje dopasowane do klienta

Tygodniowe oferty promocyjne w sklepach Auchan to nie tylko możliwość oszczędzenia, ale także poznania nowych produktów. Korzystając z tematycznych gazetek z okazyjnymi cenami każdy z kupujących ma szansę spróbować nowych smaków, odkryć nowe potrawy i zachwycić się artykułami z różnych zakątków świata. Kupowanie produktów w obniżonych cenach to duża ulga dla portfela i sposób na różnorodność na domowym talerzu i podczas codziennych obowiązków.

Atrakcyjna oferta sezonowa

Sieć Auchan nie pozostaje obojętna na zmiany za oknem i wprowadza wiele atrakcyjnych produktów, które zaspokajają nasze okresowe potrzeby. W związku ze zbliżającymi się wakacjami i coraz wyższą temperaturą za oknem, teraz w sklepach możemy dostać baseny oraz akcesoria plażowe w niskich cenach. Do rodzinnego spędzania wolnego czasu zachęca fantastyczna oferta campingowa – już teraz warto pomyśleć o urlopie spędzonym pod namiotem i zapewnić sobie niezapomniane przeżycia. W wolny wieczór miło będzie usiąść wspólnie ze znajomymi przy grillu i wspólnie smakować grillowane przysmaki.

Wygodne zakupy

Atrakcyjne ceny i przyciągające okazje to jeszcze nie wszystko, co oferuje swoim klientom sieć sklepów Auchan. Dla wygody kupujących uruchomiono możliwość płacenia blikiem – od teraz możesz zapomnieć portfela i iść na zakupy tylko z telefonem. A jeśli o telefonie mowa… W każdym ze sklepów Auchan działa bezpłatne Wi-Fi dla klientów. Dzięki temu szybko skontaktujesz się z bliskimi, aby skonsultować listę zakupów, wyszukasz jakie dania wykonać z konkretnym produktem czy sprawdzisz opinie internautów.

Auchan to jedna z najlepiej wyposażonych sieci handlowych oferująca liczne udogodnienia swoim klientom. Jeśli jesteś z Krakowa możesz skorzystać z tych ułatwień w sklepie w Galerii Bronowice – sprawdź sam i zyskuj codziennie w Auchan!

Po więcej informacji na temat sklepów w Galerii Bronowice, zapraszamy na: http://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *