Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

XI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet zaprasza na XI Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet pod hasłem „Be Yourself”. Tym razem przedsiębiorczynie z całej Polski porozmawiają o tym jak pozostać sobą i być wiarygodną w biznesie, w dobie dynamicznie rozwijających się technologii i szybko zmieniającej się rzeczywistości. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Polin.

Na uczestniczki Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet po raz kolejny czeka duża dawka motywacji, wiedzy i inspiracji. Motywem przewodnim najbliższej, XI już odsłony wydarzenia jest hasło „Be Yourself”. Współczesna przedsiębiorczyni mierzy się z wyzwaniem ciągłego poznawania wielu różnorodnych nowych dziedzin i umiejętności: od znajomości nowinek technologicznych i branżowych po kompetencje miękkie związane z samorozwojem
i zarządzaniem zespołem. W pogoni za dynamicznie zmieniającymi się trendami nie trudno stracić z pola widzenia własną autentyczność, która może być najważniejszym wyróżnikiem działalności firmy. Ekspertki ze świata biznesu i mediów porozmawiają o tym jak z sukcesem prowadzić przedsiębiorstwo, budować silną markę osobistą i jednocześnie pozostać sobą w czasach, gdy nowe narzędzia przekazu silniej niż kiedykolwiek stwarzają pokusę kreacji.

– Innowacyjność i efektywność w biznesie to bardzo ważne wartości, ale tym co najbardziej stanowi o sile przedsiębiorcy jest jego autentyczność. Chodzi przede wszystkim o to być sobą, wierzyć w siebie i konsekwentnie dążyć do tego, co dla nas ważne. Takie podejście z całą pewnością procentuje – buduje zaufanie klientów, którzy bez trudu wyczuwają nieszczerość przekazu. Chcemy przekonać uczestniczki naszej konferencji, że z własnej autentyczności możemy uczynić prawdziwy atut. To właśnie dzięki niej nasza działalność staje się unikalna na rynku – podkreśla Katarzyna Wierzbowska, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Duża dawka inspiracji w jednym miejscu

Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wydarzenie, które za każdym razem (wiosną i jesienią) gromadzi około 500 uczestników z całej Polski. Każda z dotychczasowych odsłon wydarzenia składa się z części networkingowej oraz inspirujących wykładów i paneli dyskusyjnych, skupionych wokół różnych motywów przewodnich. Tak będzie i tym razem.

O tym jak być sobą w biznesie opowiedzą m.in.: Ralph Talmont (TEDxWarsaw), Joanna Malinowska-Parzydło (Personal Brand Institute), Marek Kapturkiewicz (Innovation Nest), Izabela Makosz (Time for BusinessTV) oraz Renia Depciuch (ReniaYoga). Natomiast w ramach sesji BE THE CHANGE swoimi historiami o woltach w życiu osobistym i zawodowym podzielą się między innymi Antonina Samecka (Risk Made In Warsaw), Marta Bradshaw (Eataway) czy pisarka Małgorzata Kalicińska, autorka serii nad Rozlewskiem.

Czytaj:   Jak założyć sklep internetowy? – krok po kroku

Przedsiębiorczynie, które dodatkowo zapiszą się na seminaria odbywające się w ramach konferencji, będą miały także możliwość udziału w 3 spotkaniach: „The art of pitching”, „Zbuduj swoją własną markę, która zrobi wrażenie” oraz zajęciach „Jak prowadzić działania promocyjne w Internecie z głową, czyli tak żeby przynosiły efekty” przygotowanych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google, którzy poprowadzą również indywidualne konsultacje.

Zapisy na konferencję, program wydarzenia oraz dodatkowe informacje dostępne są pod adresem: http://www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/konferencje/

Wydarzenie realizowane jest w partnerstwie m.in. z Citi Handlowy, Miastem Stołecznym Warszawa i Google Internetowe Rewolucje.

***

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet to organizacja pozarządowa, która powstała w Warszawie, aby wspierać kobiety w ich biznesowych przedsięwzięciach. Misją Fundacji jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród kobiet i wspieranie rozwoju firm prowadzonych przez kobiety. Na jej pomoc mogą liczyć zarówno osoby, które prowadzą już własny biznes, jak i te, które dopiero myślą o jego założeniu. Fundacja kieruje swoje działania do kobiet, które „przedsię-biorą”, czyli kierują własnym losem i decydują się na inicjowanie własnych działań.

Więcej informacji o Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet oraz prowadzonych przez nią programach dostępnych jest na stronie internetowej: http://www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to jedna z inicjatyw podjętych przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Stanowi platformę wymiany kontaktów dla kobiet w biznesie. Jest to także rodzaj społeczności, która daje swoim członkom wsparcie i inspiracje. W ramach Sieci organizowane są spotkania kobiet, które myślą w przedsiębiorczo – niezależnie od tego czy pracują na własny rachunek, czy są zatrudnione w korporacji, instytucji lub organizacji.

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet pozwala na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, organizując m.in. cykliczne spotkania networkingowe i konferencje. Dwa razy w miesiącu członkinie spotykają się przy porannym śniadaniu lub wieczornym wydarzeniu artystycznym, aby nawiązywać nowe kontakty, inspirować się wzajemnie i dzielić doświadczeniami.

Ponadto dwa razy w roku Sieć Przedsiębiorczych Kobiet organizuje całodzienną konferencję edukacyjno-networkingową. Do wygłoszenia prelekcji zapraszani są przedsiębiorcy, eksperci i praktycy. Konferencji towarzyszą także panele dyskusyjne z udziałem kobiet biznesu, które w inspirujący sposób opowiedzą uczestnikom o swoich doświadczeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *