Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Złoto i czerń – ponadczasowa elegancja

Wszyscy chcemy wkroczyć w 2018 rok z klasą, jednocześnie podążając za aktualnymi trendami. Biżuteria Ditty Zimmermann z kolekcji Art Deco z pewnością ułatwi to zadanie.

Czarny onyks oprawiony w złoto i proste, geometryczne formy to połączenie pełne niewymuszonej elegancji. Taka właśnie jest biżuteria z kolekcji Art Deco, stworzona przez Dittę Zimmermann. Czerń, dawniej kojarzona ze smutkiem i mrokiem, w XX wieku zyskała nowy wymiar. Dzięki projektom Coco Chanel stała się symbolem wyrafinowanego smaku, luksusu i unikatowej elegancji. Złoto natomiast od zawsze kojarzono z dobrobytem i władzą, dlatego przez długi czas było zarezerwowane wyłącznie dla elit. Szlachetne i ponadczasowe, od wieków inspirowało krawców, architektów i designerów.

Złoto i czerń, silnie kontrastując, tworzą duet, który przyciąga spojrzenia i nadaje stylizacjom wyrazistości.

Magia onyksu

Onyks, poza tym, że świetnie się prezentuje, ma również chronić właścicieli przed nadmiernym stresem i zapewniać im emocjonalną równowagę. Co więcej, symbolizuje siłę, ma wzmacniać naszą determinację i chęć do działania. Jest także uważany za kamień przynoszący jasność umysłu i inspirację.

Czytaj:   Modna staje się własnoręcznie wykonana biżuteria. Prawdziwym hitem są samodzielnie robione broszki

Dla miłośniczek prostych form

Kolekcję inspirowaną stylem Art Deco tworzą ozdobne wisiory, naszyjniki, bransolety oraz kolczyki. Największą zaletą linii jest prostota i uniwersalizm, dzięki czemu biżuteria świetnie komponuje się nie tylko z eleganckimi, ale również casualowymi stylizacjami. Wielbicielkom klasycznej biżuterii z pewnością spodobają się tradycyjne ozdoby na łańcuszkach, a zwolenniczkom nowoczesnych rozwiązań – kamienie na ozdobnych rzemykach.

Stworzone z pasją

Ditta Zimmermann wierzy, że zbalansowanie świata mody i sztuki w postaci designerskich kolekcji biżuterii, zostanie dostrzeżone przez miłośników piękna. Największą  nagrodą dla projektantki, jest zwrócenie uwagi odbiorcy, moment refleksji i budowanie emocji. Swoją biżuterię dedykuje kobietom, które podążają za trendami mody mając jednocześnie bardziej wyrafinowane potrzeby w wyrażaniu swojej osobowości. Kobietom doszukującym się w biżuterii możliwości samodzielnego kreowania swojego stylu. Jest przekonana, że istnieje możliwość połączenia mody i sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *