Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Black Friday i Cyber Monday na Westwing.pl: meble, dekoracje i prezenty w cenach niższych do 70%

Już w najbliższy piątek rusza wielka przedświąteczna promocja na Westwing.pl. W trakcie jej trwania będzie można kupić meble i dodatki z nawet 70% rabatem, takich marek jak: Jalouse Maison, Parks London, Port Maine, Safavieh, Stella Cadente, Van Roon czy Villeroy & Boch. Akcja zniżkowa rozpocznie się w piątek, 24 listopada, i potrwa do poniedziałku, 27 listopada, a oferta na stronie będzie się zmieniać każdego dnia.

Pierwsze oferty zniżkowe na Westwing.pl pojawią się w piątek rano. Punktualnie o godz. 8.00 wystartuje 18 kampanii z produktami do domu znanych i cenionych marek, w cenach do 70% niższych niż w regularnej sprzedaży. Wśród nich m.in. zestawy porcelany i ozdoby świąteczne VILLEROY & BOCH, klasyczne dywany, meble i lampy SAFAVIEH, luksusowa pościel PORT MAINE, eleganckie sofy JALOUSE MAISON, materace STELLA CADENTE i znane z oryginalnych zapachów świece PARKS LONDON. W piątkowy wieczór oferta promocyjna poszerzy się o 22 produkty – bestsellery Westwing z ostatnich miesięcy – a w sobotę o propozycje prezentowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

 

„Doświadczenie z poprzednich lat pokazuje, że wielu naszych klientów czeka na promocje rozpoczynające się w Black Friday, aby kupić upominki na święta. Dlatego oprócz naszego tradycyjnego asortymentu, przygotowaliśmy na ten weekend wiele propozycji prezentowych.” – informuje Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing.pl, i wylicza: „W naszej ofercie znajdą się m.in. modne flower boxy od Grace & Friends, pióra Monteverde, notatniki Nuuna, elegancka biżuteria, kaszmirowe szaliki oraz pięknie wydane albumy fotograficzne i przewodniki. Będzie też można nabyć dekoracje świąteczne i nasze karty prezentowe.”

Akcja zniżkowa na Westwing.pl obejmuje również Cyber Poniedziałek. Tego dnia do dotychczasowych promocji dołączą kampanie z meblami w popularnych i lubianych przez klientów stylach, w cenach obniżonych do 70%. Te produkty będą dostępne w sprzedaży przez cały kolejny tydzień, podczas gdy większość promocyjnych kampanii zakończy się w poniedziałek, 27 listopada. O szczegółowym planie akcji firma będzie informować klientów w newsletterach oraz na Facebooku i Instagramie.

Promocje Westwing Home & Living obowiązywać będą wyłącznie na stronie Westwing.pl.

Skomentuj