Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Czas na…taras! Wygraj dywan z marką Komfort

Lato w pełni, za oknem piękne słońce, dlatego domowe tarasy i balkony przeżywają prawdziwe oblężenie. Jadalnia na świeżym powietrzu, kącik czytelniczy, a nawet prywatne, naturalne solarium – pogoda sprawia, że aż nie chce się zamykać okien! Dla tych, którzy uwielbiają łapać promienie słoneczne na przydomowym tarasie czy balkonie, Komfort przygotował nie lada niespodziankę. Do środy możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest aż 10 designerskich i niezwykle funkcjonalnych dywanów Country Geometry. Jak zdobyć jeden z nich?

Nic tak nie uszczęśliwia latem, jak naturalna witamina D, dlatego, gdy temperatura wzrasta, a słońce zaczyna przyjemnie ogrzewać, taras, balkon i weranda stają się prawdziwym sercem niemal każdego domu. I to o aranżację tych miejsc dbamy szczególnie podczas ciepłych miesięcy.

Wychodząc naprzeciw tym, którzy cenią sobie chwile spędzone na świeżym powietrzu, Komfort przygotował wakacyjny, facebook’owy konkurs. Biorąc w nim udział możecie wygrać dywan, który doskonale uzupełni waszą tarasową kompozycję. Zadanie jest niezwykle proste. Wystarczy pod linkiem: https://bit.ly/2sUc5xg wstawić zdjęcie swojego małego raju „ponad ziemią” i  dokończyć zdanie: „Piękny taras / balkon to dla mnie…”.

Na autorów najciekawszych odpowiedzi i zdjęć czekają fantastyczne nagrody!

Do wygrania 10 dywanów Country Geometry https://bit.ly/2sh2kIk
Konkurs trwa do 23 czerwca, do godziny 23:59
A regulamin konkursu znajdziecie tutaj: https://bit.ly/2tEfJbc

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Skomentuj