w ,

Drewniane autka – Bumbaki – samochodziki jedyne w swoim rodzaju

drewniane autka

Bumbaki to inspirujące auta drewniane z ciekawą historią. Zabawki zachwycają swoją prostotą, starannym dopracowaniem każdego szczegółu i wyrazistymi kolorami. Kochają je zarówno dzieci, jak i dorośli miłośnicy motoryzacji oraz gadżetów.

Samochody jedyne w swoim rodzaju

Bumbaki to auta wyjątkowe. Narodziły się przy poszukiwania ciekawego i nieszablonowego prezentu dla dziecka. Założyciele firmy chcieli podarować swojemu synkowi auto proste, trwałe i niosące przekaz. Stąd pojawił się pomysł na pierwszy drewniany pojazd, a pozytywny odbiór był świetnym bodźcem do prowadzenia projektu na szerszą skalę. Również nazwa zabawek nie jest przypadkowa – mianem „bumbaków” samochody były bowiem nazywane w dzieciństwie przez głównego koordynatora projektu.

W pełni bezpieczne

Bumbaki narodziły się z pomysłu rodziców, dlatego można być pewnym, że priorytetem przy produkcji było bezpieczeństwo. Każdy rodzic wie bowiem, jak ważne jest, by zabawka nie tylko dostarczała rozrywki, ale przede wszystkim pozostawała w pełni bezpieczna. Właśnie dlatego wszystkie drewniane samochodziki wykonano z zastosowaniem bezpiecznych materiałów i przetestowano według zaleceń europejskich norm bezpieczeństwa. Duże znaczenie miało także zapobieganie odczepianiu się małych elementów. Opona samochodu zintegrowana jest z felgą, a koła osadzono na trzpieniach ze stali nierdzewnej mocno przylegających do podwozia.

Zabawka wyjątkowa

Drewniane zabawki powinna cechować prostota, która sprzyja kreatywnej zabawie i wbrew pozorom stanowi ogromny atut. Takie są też drewniane autka Bumbaki, które jednocześnie wyróżniają się czymś jeszcze – można je modyfikować wedle uznania, zmieniać ich wygląd, malować na dowolne kolory, dorabiać wzorki czy przyozdabiać naklejkami. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a każdy posiadacz samochodu zyskuje możliwość stworzenia pojazdu jedynego w swoim rodzaju. Zabawki są ponadto solidne, wykonane z drewna jaworowego, a do utrzymania ich dobrego wyglądu wystarczy raz na jakiś czas przecierać autka wilgotną szmatką.

 

Skomentuj

planowanie budżetu gdy brakuje pieniędzy

Żyjesz od wypłaty do wypłaty? To dobry moment, by zacząć planować rodzinny budżet

Naturalne olejki, które nie zapychają porów