w ,

Drewniane autka – Bumbaki – samochodziki jedyne w swoim rodzaju

Bumbaki to inspirujące auta drewniane z ciekawą historią. Zabawki zachwycają swoją prostotą, starannym dopracowaniem każdego szczegółu i wyrazistymi kolorami. Kochają je zarówno dzieci, jak i dorośli miłośnicy motoryzacji oraz gadżetów.

Samochody jedyne w swoim rodzaju

Bumbaki to auta wyjątkowe. Narodziły się przy poszukiwania ciekawego i nieszablonowego prezentu dla dziecka. Założyciele firmy chcieli podarować swojemu synkowi auto proste, trwałe i niosące przekaz. Stąd pojawił się pomysł na pierwszy drewniany pojazd, a pozytywny odbiór był świetnym bodźcem do prowadzenia projektu na szerszą skalę. Również nazwa zabawek nie jest przypadkowa – mianem „bumbaków” samochody były bowiem nazywane w dzieciństwie przez głównego koordynatora projektu.

W pełni bezpieczne

Bumbaki narodziły się z pomysłu rodziców, dlatego można być pewnym, że priorytetem przy produkcji było bezpieczeństwo. Każdy rodzic wie bowiem, jak ważne jest, by zabawka nie tylko dostarczała rozrywki, ale przede wszystkim pozostawała w pełni bezpieczna. Właśnie dlatego wszystkie drewniane samochodziki wykonano z zastosowaniem bezpiecznych materiałów i przetestowano według zaleceń europejskich norm bezpieczeństwa. Duże znaczenie miało także zapobieganie odczepianiu się małych elementów. Opona samochodu zintegrowana jest z felgą, a koła osadzono na trzpieniach ze stali nierdzewnej mocno przylegających do podwozia.

Zabawka wyjątkowa

Drewniane zabawki powinna cechować prostota, która sprzyja kreatywnej zabawie i wbrew pozorom stanowi ogromny atut. Takie są też drewniane autka Bumbaki, które jednocześnie wyróżniają się czymś jeszcze – można je modyfikować wedle uznania, zmieniać ich wygląd, malować na dowolne kolory, dorabiać wzorki czy przyozdabiać naklejkami. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a każdy posiadacz samochodu zyskuje możliwość stworzenia pojazdu jedynego w swoim rodzaju. Zabawki są ponadto solidne, wykonane z drewna jaworowego, a do utrzymania ich dobrego wyglądu wystarczy raz na jakiś czas przecierać autka wilgotną szmatką.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

planowanie budżetu gdy brakuje pieniędzy

Żyjesz od wypłaty do wypłaty? To dobry moment, by zacząć planować rodzinny budżet

Naturalne olejki, które nie zapychają porów