w

IKEA wycofuje czekolady CHOKLAD MÖRK 60% i CHOKLAD MÖRK 70%

IKEA informuje klientów, którzy kupili czekoladę CHOKLAD MÖRK 60% lub CHOKLAD MÖRK 70%, że zawartość mleka i orzechów laskowych w produkcie nie została jednoznacznie zadeklarowana na opakowaniu.

Ponieważ dla IKEA bezpieczeństwo stanowi najwyższy priorytet, akcją zostają objęte wszystkie czekolady przed upływem terminu przydatności do spożycia. Czekolada nie stanowi zagrożenia dla osób, które nie są uczulone na mleko ani orzechy laskowe.

Ze względu na niejednoznaczną deklarację potencjalnej zawartości mleka i orzechów laskowych IKEA wycofuje ciemne czekolady CHOKLAD MÖRK 60% i CHOKLAD MÖRK 70% (w opakowaniach 100 g).

Akcją zostają objęte wszystkie czekolady CHOKLAD MÖRK 60% i CHOKLAD MÖRK 70%, dla których nie upłynął termin przydatności do spożycia.Datę przydatności do spożycia można znaleźć na odwrocie opakowania czekolady (format RRRR/MM/DD).

U osób uczulonych na mleko lub orzechy laskowe po zjedzeniu czekolady mogą wystąpić reakcje alergiczne.

Klienci cierpiący na alergię na mleko lub orzechy laskowe oraz osoby zaniepokojone tą sytuacją mogą zwrócić objęte akcją produkty w najbliższym sklepie IKEA, gdzie otrzymają pełen zwrot kosztów zakupu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z IKEA telefonicznie pod numerem 22 275 05 00.

Originally posted 2016-06-29 18:21:09.

Kobiety piłkarzy kochają luksusowe dodatki

Ikea wycofała ze sprzedaży komody MALM po śmiertelnych wypadkach dzieci