Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Konkurs fotograficzny Gabrielli: baw się modą i wygraj organizację wymarzonej imprezy

konkurs fotograficzny

Polska marka pończosznicza Gabriella zachęca do zabawy z modą i nie tylko. Nawiązując do swojej najnowszej ultrakobiecej i kolorowej kolekcji „Have fun” ogłasza konkurs fotograficzny na najbardziej kreatywny koncept wymarzonej imprezy i imprezową stylizację. Główna nagroda to organizacja wystrzałowego party z marzeń laureatki i kolorowe rajstopy, pończochy i skarpetki, z którymi stworzysz modny look na każdą okazję.

Po kilku miesiącach izolacji tęsknimy do spotkań z przyjaciółmi, tłumów na parkiecie, zabawy, muzyki i beztroskiego szału. Wreszcie możemy postawić na fun, i choć tegoroczne imprezy nie będą wyglądały tak, jak letnie eventy w poprzednich latach, nic nie stoi na przeszkodzie, by o nich… pomarzyć, wystroić się i pogadać! Domówka z super dekoracjami, kameralne party nad jeziorem, a może szalona impreza w wielkim mieście? Gabriella wychodzi naprzeciw tym tęsknotom i ogłasza konkurs na swoim oficjalnym profilu Instagram https://www.instagram.com/gabriella_company/ , który oznacza #wannaHAVEFUN.

Zadaniem konkursowym jest dodanie postu, w którym uczestnicy opiszą, jak powinna wyglądać ich wymarzona impreza, za którą tęsknią. Wszystko to zilustrowane zdjęciem wystrzałowej stylizacji, w której nie zabraknie przyciągających spojrzenia dodatków – rajstop, pończoch lub skarpetek. Warunkiem uczestnictwa jest opatrzenie całości hasztagami #wannaHAVEFUN, a w treści posta oraz na zdjęciu należy oznaczyć @gabriella_company.

Nagrodą główną w konkursie fotograficznym jest sfinansowanie szalonej imprezy przez markę Gabriella dla tej osoby, która zachwyci Komisję swoją kreatywnością. Organizator przyzna także 3 wyróżnione zgłoszenia, które nagrodzi paczkami wypełnionymi po brzegi produktami z najnowszej kolekcji pod nazwą „Have Fun”.
Do zabawy zachęcać będą także popularne stylistki i influencerki, które marka zaangażowała do działań. W ich social media zobaczymy nie tylko zdjęcia ze stylizacjami, ale także posty wspierające komunikację zabawy. STAY TUNED!

Konkurs trwa od 4 do 30 czerwca. Regulamin dostępny jest pod adresem https://www.facebook.com/notes/gabriella/regulamin-konkursu-have-fun/3942379105804589/

Skomentuj