w

Limitowana kolekcja kosmetyków Julia Kostera x INGLOT

kosmetyki Julia Kostera x INGLOT
kosmetyki Julia Kostera x INGLOT

Młodzieńcze, świeże i zgodne z trendami – takie są właśnie kosmetyki Julia Kostera x INGLOT z limitowanej kolekcji, które w tym roku zagościły na drogeryjnych półkach.

Limitowana kolekcja INGLOT PLAYINN

Julia Kostera jest jedną z najpopularniejszych polskich infleuncerek, a marka Inglot znana jest z nowoczesnego podejścia do makijażu i wyrażania siebie. Efektem ich współpracy jest limitowana kolekcja INGLOT PLAYINN.

Jakie kosmetyki Julia Kostera x INGLOT można znaleźć w sklepach?

Kosmetyki z kolekcji Julii Kostery zostały stworzone tak, aby pasowały do różnych typów cery i pozwoliły stworzyć naturalny makeup, jak i mocniejszy look. W skład serii wchodzą dwie paletki do makijażu – BFF i BAE, tusz do rzęs NOT MY PROBLEM, błyszczyk LIPSYNC oraz dwie pomadki – DON’T CARE i EASY-PEASY.

W ramach promocji współpracy poza działaniami na Instagramie i YouTube z infleuncerką marka stworzyła także konkurs, w którym do wygrania są kosmetyki z limitowanej serii.

https://www.instagram.com/p/CiZiTJysvqy/

Inglot przy okazji tej kolekcji wykorzystał trend polegający na tworzeniu produktów razem z topowymi influencerami. To świetny sposób na zaangażowanie fanów twórczyni oraz poszerzenie grupy odbiorców marki Inglot.

Za współpracę z youtuberką odpowiedzialna jest agencja influencer marketingu Lettly.


  1. Jak zadbać o własny styl?
  2. Wpływ CBD na zdrową cerę
  3. Rytuał oczyszczający z rękawicą KESSA

 

nowa kolekcja damska od ASICS

Nowa kolekcja damska od ASICS inspirowana japońskim dziedzictwem marki

moda w stylu boho

Czym charakteryzuje się moda w stylu boho?