w

Top 5 kwiaciarni internetowych

Dzień Matki już tuż tuż. Jeśli więc nie macie jeszcze prezentu dla swoich kochanych mam, proponujemy ciekawe rozwiązanie. Kwiaciarnie internetowe, to świetne udogodnienie dla tych, którzy mieszkają daleko od swoich rodziców, lub po prostu lubią sprawiać innym niespodzianki. Oto przegląd najpopularniejszych kwiaciarni z dowozem do domu.

Dziś już niemal każde miasto oferuje kwiaty z dostawą do domu. Wybraliśmy jednak te kwiaciarnie, które oferują dowóz na terenie całego kraju a niektóre nawet za granicę. Aby wyjść poza utarty schemat, czyli czerwone róże, wybraliśmy coś bardziej wiosennego – tulipany. Bukiety, na które się zdecydowaliśmy to około 17 – 19 kwiatów z eleganckim przybraniem. Oto nasze zestawienie:

waszakwiaciarnia.pl

Wybrany zestaw to 17 żółtych tulipanów, przyozdobionych dużą ilością zielonych dodatków, które standardowo dołącza się do bukietów. Cała wiązanka ułożona jest na dekoracyjnych dużych liściach. Oferowany zestaw może być dostarczony jeszcze tego samego dnia, jeśli zamówienie opłacimy do godziny 15:00. W jakich dniach kurier doręcza kwiaty? 7 dni w tygodniu w następujących godzinach: poniedziałek – piątek 09:00 – 21:00, sobota 10:00 – 18:00, niedziela 10:00 – 15:00. Koszt dostawy – 20 zł a bukietu 149 zł.

Całkowita wartość: 169 zł.

123kwiaty.pl

Wybrany przez nas zestaw to 18 żółtych tulipanów z przybraniem, do którego zaliczają się zielone dekoracyjne rośliny a całość przyozdobiona jest czerwonym celofanem. Jeśli zamówienie będzie opłacone do 16:00, może zostać dostarczone jeszcze tego samego dnia. Można zadecydować czy kwiaty mają być dostarczone przed południem (do 13:00) czy po południu, lub sprecyzować godzinę dostarczenia bukietu. Koszt dostawy to 19,90. Koszt zestawu – 109 zł. Firma oferuje dostawę za granicę.

Całkowita wartość: 128,90 zł.

E-kwiaty.pl

19 tulipanów w wiosennej kolorystyce z przybraniem, do którego zaliczają się paproć i dekoracyjne liście oraz drobna zielenina. Do bukietu można dołączyć bilecik z dedykacją. Po opłaceniu zamówienia do godziny 18:00 w dni robocze, kwiaty zostaną dostarczone jeszcze tego samego dnia. Z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy kurierzy doręczają przesyłki do godziny 20:00. Firma realizuje zamówienia za granicę. Cena – 139,90 (zawiera koszt dostawy)

pocztakwiatowa.pl

Nasz wybór to 17 żółtych tulipanów przyozdobionych jedynie w elegancki żółty papier. Kwiaty doręczane są 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Standardowy koszt przesyłki to 17 zł, lecz w godzinach nocnych i bardzo wcześnie rano ceny są dużo wyższe. Firma oferuje wysyłkę za granicę. Cena kwiatów – 93 zł.

Całkowity koszt – 110 zł.

Ikwiaty.pl

Wybraliśmy zestaw kolorowych tulipanów w cenie 145 zł. Niestety firma nie podaje ilości kwiatów. Są one przeliczane zależnie od rynkowej ceny kwiatów danego dnia. Koszt dostawy wliczony jest w cenę zestawu.

Całkowity koszt – 145 zł.

 

Originally posted 2016-05-19 15:46:55.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

badania

Badania dla uprawiających sport

lunch do pracy

Top 5 pomysłów na lunch do pracy