Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wszystko o suplementach diety

suplementy diety

 

Czym jest suplementacja, a czym nie jest? Jakie są rodzaje suplementów i jak działają one na nasz organizm? Jak mądrze je dawkować i jakie są objawy ich niedoboru? Czym są środki spożywcze specjalnego przeznaczenia i żywność funkcjonalna?

 

M. in. na te pytania odpowie 20 czerwca w Katowicach Rafał Baron, światowej klasy specjalista od medycyny tropikalnej i medycyny podróży.

W dobie Internetu mamy dziś dostęp do wielu nieprawdziwych informacji dotyczących suplementacji. Wyczerpującej wiedzy na ten temat postanowili dostarczyć organizatorzy całodniowego seminarium z udziałem lek. med Rafała Barona.

Podczas seminarium poruszony zostanie taki wątek jak działanie i zastosowanie „egzotycznych” środków spożywczych w ramach suplementacji: kurkuma, imbir, berberyna, vilcacora, guarana, chlorella, spirulina, żeń-szeń, algi, rośliny peruwiańskie, bertram, galgant, sabal, lukrecja i konopie. Tematem osobno wyjaśnianym będzie personalizacja suplementacji pod kątem dzieci, profilaktyki i różnych zaburzeń metabolicznych czy chorób, a także tematyka suplementacji „z pogranicza”: DMSO, MMS, H2O2, MSM. W ostatniej części wykładu Rafał Baron omówi najważniejszych producentów suplementów z Polski i całego świata oraz poruszy kwestię jak jakość suplementów wpływa na spożywających je ludzi.

Organizatorem seminarium jest marka DobreKonopie.pl, która obok produkcji i handlu żywnością oraz leczniczymi ekstraktami z konopi siewnych zajmuje się sprzedażą wyselekcjonowanych suplementów diety wspierających kurację.

Zapraszamy przede wszystkim specjalistów od suplementacji, osoby, które zajmują się tą tematyką na co dzień oraz wszystkich, dla których zdrowie jest naczelną wartością – mówi Ewa Melania Gryt z DobreKonopie.pl.

Seminarium „Suplementy i suplementacja. Czy na pewno wiemy o czym mówimy?

Data: 20 czerwca, godz. 12:30 – 19:00

Miejsce: Ośrodek „Bażantowo Sport”, Katowice, ul. Pijarska 3

Zapisy: ewa.gryt@gmhemp.pl

Cena szkolenia: 80 zł

Pełen program: https://www.facebook.com/dobrekonopiepolska/

 

[nokaut-offers-box url=’/zdrowa-zywnosc/konopie/' limit=’5′]

[nokaut-offers-box url=’/zdrowa-zywnosc/chlorella/' limit=’5′]

[nokaut-offers-box url=’/zdrowa-zywnosc/spirulina/' limit=’5′]

[nokaut-offers-box url=’/zdrowa-zywnosc/galgant/' limit=’5′]

One Ping

  1. Pingback:

Skomentuj