Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Planujecie remont? To mamy dla Was świetną promocję Dekoral

15 czerwca br. wystartował nowy program gwarancyjny marki Dekoral – „Trwały kolor z gwarancją na 5 lat”, obejmujący wszystkie farby z serii Akrylit W Kolor. Oferta jest limitowana i potrwa do końca września br.

Akrylit W Kolor to wysokogatunkowa lateksowa farba do wnętrz, przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. – Zastosowana w produkcji innowacyjna technologia, pozwala uzyskać efekt bardzo trwałej i odpornej na szorowanie farby – tłumaczy Aldona Słapa-Nowacka, Brand manager marki Dekoral. Jak dodaje, jesteśmy pewni jej jakości, dlatego jako pierwsi i jedyni oferujemy naszym klientom 5-letnią gwarancję koloru lub zwrot pieniędzy.

Chcąc dołączyć do programu „Trwały kolor z gwarancją na 5 lat”, wystarczy kupić wybraną farbę z serii Dekoral Akrylit W, pomalować wnętrze w terminie 14 dni od dnia zakupu i zrobić zdjęcie w pełni pomalowanej ściany. Następnie należy zeskanować dowód zakupu i zarejestrować się do programu, wypełniając formularz dostępny na stronie www.gwarancjakoloru5lat.pl.

Kampania promująca nowy program gwarancyjny wystartuje z początkiem lipca br. Działania obejmują outdoor, POS oraz digital. Za przygotowanie kreacji odpowiada agencja Eat Me, zakup mediów – Easy Media, za działania PR – Publicon.

Skomentuj