Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Poznaj aplikację, dzięki której wygrywamy z nadwagą – Diet watch

diet watch

Jak pokazują najnowsze raporty, ponad połowa ludzi na ziemi używa telefonów komórkowych. Aż 38% to smartfony z dostępem do Internetu. 2,1 mld ludzi choruje na otyłość lub nadwagę. Polska znajduje się wśród państw, w których ¼ społeczeństwa zmaga się z otyłością.

Diet Watch to aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikowi w szybki i prosty sposób monitorować swój stan zdrowia oraz wzmacniać zdrowe nawyki. Jedyne czego potrzeba by rozpocząć budowanie zdrowego stylu życia, to smartfon lub smartwatch z systemem Android, na którym można zainstalować Diet Watch.

Przy pierwszym włączeniu aplikacji, należy wypełnić krótki kwestionariusz podając podstawowe informacje, jak wiek, wzrost oraz aktualna waga, dzięki którym będziemy w stanie dobrać odpowiednio zbilansowaną dietę.

diet watch

Kto na tym zyskuje?

Przede wszystkim użytkownicy, którzy mają dość źle opracowanych diet, niedopasowanych do ich potrzeb i faktycznego stanu organizmu.

Diet Watch jest bardzo prosty w użyciu oraz działa w czasie rzeczywistym, odpowiadając na aktualne zapotrzebowanie kaloryczne użytkownika. Warto nadmienić, że aplikacja opiera się na sprawdzonych algorytmach używanych m.in. w Google Fit i wspierana jest przez profesjonalnego dietetyka, który czuwa, aby dostępne plany dietetyczne były odpowiednio zbilansowane.

diet watch

Dlaczego Diet Watch jest skuteczny?

Pracując nad aplikacją Diet Watch, staraliśmy się, aby droga którą podąża użytkownik nie była utrudnieniem i nie przeszkadzała w codziennym budowaniu zdrowych nawyków.

Aplikacja z pewnością nie zastąpi prawdziwego kontaktu z dietetykiem, ale jest przyjemnym i skutecznym narzędziem pozwalającym naprawdę zmieniać swój styl życia. Jest prosta w użyciu, działa niezależnie od dostępu do Internetu, ale przede wszystkim, dzięki powiadomieniom w czasie rzeczywistym sprawia, że nie użytkownik nie przegapi żadnego z zaplanowanych posiłków, zachowując właściwy balans kaloryczny.

One Ping

  1. Pingback:

Skomentuj