w ,

Sri Lanka dla dwojga – konkurs marki Akbar

Marka Akbar to synonim najwyższej jakości cejlońskich herbat. Każdy miłośnik intensywnych smaków doceni jej szlachetny kolor i bogaty aromat, który zawdzięcza najczystszym plantacjom na świecie – górzystym stokom Sri Lanki. Marka pragnie zabrać swoich klientów w niesamowitą podróż po „herbacianej wyspie”. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać wycieczkę na Sri Lankę dla dwóch osób, wystarczy zebrać dwie różne karty z opakowań herbat Akbar Pure Ceylon i dokończyć zdanie „Wybieram herbatę z Cejlonu, ponieważ…”. Konkurs potrwa do 31 marca 2017 roku.

Akbar Brothers to rodzinna firma, która od ponad pięciu pokoleń z najwyższą starannością zajmuje się uprawą, zbiorem i dystrybucją cejlońskich herbat. Dzięki nowoczesnej technologii automatycznego przetwarzania i pakowania, firmie udaje się zamknąć w pudełku cały aromat i bogactwo smaku. Herbata Akbar jest znana w ponad 90 krajach na całym świecie. Gwarancją jej najwyższej jakości jest logo cejlońskiego lwa, które zdobi każde opakowanie herbat Akbar. Jest ono doskonale znane wszystkim miłośnikom tego napoju, gdyż daje pewność, że 100% produktu zostało wyhodowane, zebrane i zapakowane na Cejlonie.

„HERBACIANA WYSPA” W ZASIĘGU RĘKI

Główną nagrodą w konkursie organizowanym przez markę Akbar jest wycieczka na Sri Lankę – wyspę będącą ojczyzną tej herbaty. Miejsce to słynie z pięknych, wyjątkowo szerokich i piaszczystych plaż oraz ciepłego morza. Na uwagę zasługuje także tamtejsza kuchnia – intensywne i ostre smaki to podstawa sztuki kulinarnej na Sri Lance, na którą wpływ w dużej mierze mają znajdujące się niedaleko Indie.

Zachodnie zbocza tej pięknej wyspy całe pokryte są zielonymi krzewami z rodzaju kamelia, przez które zyskała ona miano „herbacianej”. Mieszanki tworzone z ich listków słyną z intensywnego aromatu i bogatego smaku. Swój szlachetny, czerwony kolor cejloński napar zawdzięcza wysokogórskim plantacjom, które są najczystszymi plantacjami na świecie. Właśnie tutaj, od 1906 roku, uprawiana, zbierana i pakowana jest herbata marki Akbar i właśnie w to miejsce marka chce zaprosić miłośników tego wyjątkowego naparu. Aby cieszyć się lankijskim klimatem wystarczy wziąć udział w konkursie. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin można znaleźć na stronie www.akbar.pl

Wakacje marzeń są na wyciągnięcie ręki. Niewiele trzeba zrobić, aby cieszyć się wypoczynkiem na tak barwnej i malowniczej wyspie jaką jest Sri Lanka!

Skomentuj

krystyna kofta

Krystyna Kofta: Gdybym badała się co roku, tobym miała obie piersi. Kobiety boją się, że bez piersi nie będę w pełni kobietami

12 mln Polaków zmaga się z chorobami dietozależnymi