w ,

Sukces mamy, która wymyśliła własny planer

Jeden planer, wiele pomysłów i tysiące możliwości na ogarnięcie domowego chaosu.

Pomysłodawczyni planera Familiowo Gosia Gorczyńska na własnym przykładzie przekonała się, jak ogromne zmiany w domowej organizacji przynieść może powiększenie się rodziny. Wraz z przyjściem na świat jej córki nadszedł czas również na zmiany w myśleniu o codziennych obowiązkach i planach, które od tamtej pory muszą uwzględniać potrzeby najmniejszego z domowników. Tak narodziła się marka Familiowo – Family Thinking, pod którą oferowane są praktyczne zestawy do planowania obowiązków w czasie. Założeniem gadżetu jest, by układanie planów odbywało się wspólnie, dzięki czemu również dzieci czują się odpowiedzialne za przydzielone im zadania.

Planery są maksymalnie praktyczne i funkcjonalne praktyczność opracowanych rozwiązań funkcjonalnych oraz oryginalny i przyjazny dla oka design opracowany przez polskich artystów – przekonuje Gosia Gorczyńska.

planer

Planery występują w dwóch wersjach, do przytwierdzenia na kuchenną szafkę (Smart) lub lodówkę (Magnetic) zgodnie z przekonaniem, że kuchnia jest sercem domu i stałym miejscem spotkań. Oba warianty powstały na bazie suchościralenej tablicy wielorazowego użytku.

W linii Smart znajduje się planer Smart Premium o wymiarach 50 na 70 cm, zawierający rubryki pozwalające zaplanować obowiązki w wymiarze tygodniowym i miesięcznym, a także zapisywanie tygodniowego menu, ważnych wiadomości i rodzinnych zadań. W skład zestawu wchodzi także magnetyczny notatnik ze zrywanymi karteczkami, 54 magnetyczne piktogramy, magnetyczny pisak suchościeralny ze zmazikiem oraz masa mocująca do montażu planera na szafce lub ścianie.

Planery Magnetic różnią się od modeli montowanych na meblach pod względem konstrukcji. Zamiast jednej tablicy otrzymujemy sześć mniejszych, o których rozkładzie decydujemy sami. Elementy wchodzące w skład zestawu są identyczne, przy czym w tym wariancie możemy zdecydować się także na planer dwutygodniowy, wyłącznie miesięczny lub, w wersji minimalistycznej, miesięczny z listą dni tygodnia i miejscem na zapiski. Odmiany zestawu różnią się także liczbą magnetycznych piktogramów. Poszczególne komponenty magnetycznego planera można także kupować indywidualnie, by w pełni spersonalizować swój domowy organizer.

– Chcemy słuchać opinii naszych nabywców i stale udoskonalać asortyment. W misję naszej marki wpisane jest również indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta oraz chęć współpracy nad produktem wyrażającym jego osobiste potrzeby i marzenia – mówi twórczyni marki Familiowo – Family Thinking.


Spraw nietuzinkowy prezent swojej kobiecie!

Jak działa karta kredytowa

Jak wybrać nóż? 5 marek godnych polecenia

W dobrze prosperujących firmach okresowa ewaluacja jest obowiązkową praktyką mającą wpływ na rozwój całej firmy.

Ruszają darmowe webinaria dla przyszłych testerek oprogramowania

śluz ślimaka

Śluz ślimaka – bogactwo składników dla skóry