Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Ta dziewczynka nie została dopuszczona do Pierwszej Komunii, bo chciała założyć garnitur

Pamiętacie swoją Pierwszą Komunię? Za moich czasów każda dziewczynka marzyła żeby pójść do Komunii w sukience księżniczki. I każda dostawała zegarek 🙂 Czasy trochę się zmieniły i wiele dziewczynek przestało marzyć o byciu księżniczkami.

Ta dziewczynka ma na imię Cady, ma 9 lat i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest dzieckiem, które własnie miało pójść do Pierwszej Komunii. Cady Mansell nie lubi sukienek, więc postanowiła że przystąpi do Komunii w białym garniturze. W takim stroju czuła się piękna i pewna siebie. Niestety, to był powód przez który ksiądz zabronił tej dziewięciolatce przystąpić do ceremonii.

Jej mama opisała całą historię na Facebooku. „Jest mi smutno i jestem wściekła. Wszyscy powinniśmy być równi i powinniśmy móc ubierać się tak jak chcemy”.

Co więcej, mama później zaktualizowała swój status:
UPDATE: Cady was not allowed to wear her suit. She missed First Communion. The priest told us we are raising our daughter wrong and that we should make her dress feminine because she doesn’t have the brain development and maturity to make decisions about how to dress. SO WE LEFT THIS CHURCH.

AKTUALIZACJA: Cady nie pozwolono założyć garnituru. Nie przystąpiła do Pierwszej Komunii. Ksiądz powiedział nam, że niewłaściwie wychowujemy nasze dziecko i powinniśmy zmusić ją do założenia sukienki, ponieważ ona nie powinna decydować o tym jak powinna się ubrać. WIĘC WYSTĄPILIŚMY Z KOŚCIOŁA.

 

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Skomentuj