Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Walk-in – garderoba marzeń

garderoba

Duża garderoba, do której można wejść jak do pokoju, to marzenie niejednej kobiety. Taką wygodę oferuje model walk-in, czyli pomieszczenie z systemem regałów, do którego prowadzą przesuwne drzwi.

Walk-in to najbardziej praktyczny i atrakcyjny rodzaj garderoby. Największą jej zaletą jest oczywiście ogromna ilość miejsca do przechowywania ubrań i akcesoriów. Odnalezienie konkretnej rzeczy nie stanowi problemu, ponieważ wszystkie są uporządkowane i zawsze w zasięgu wzroku.

Rozwiązania typu walk-in dedykowane są do mieszkań o sporym metrażu, w których możemy przeznaczyć na garderobę osobne pomieszczenie, albo połączyć ją z sypialnią lub łazienką. W każdym przypadku najważniejsze jest funkcjonalne rozplanowanie jej układu oraz eleganckie wykończenie. Do tego typu garderób naszym klientom polecamy elegancki regał Legno. A jako zamknięcie pomieszczenia z garderobą wielkoformatowe drzwi przesuwne wypełnione przydymionym szkłem – mówi Agnieszka Tymińska, Prezes Raumplus Polska

System Legno umożliwia zabudowanie trudnych przestrzeni, takich jak narożniki pomieszczeń i skosy. Regał wykonany jest z płyty o grubości 25 mm, dzięki czemu szerokość pojedynczego segmentu może sięgać 120 cm. Wśród stosowanych wykończeń są: naturalny fornir, lakier i nowoczesne laminaty o fakturze drewna. Bogate wyposażenie wewnętrzne każdorazowo dobierane jest do potrzeb użytkownika. Należą do niego: przeszklone szuflady, wysuwne wieszaki na spodnie i półki na odzież oraz ustawione pod kątem półki na buty.  Garderoba wyposażona jest również w ledowe oświetlenie montowane w półkach, drążkach lub w formie pionowych listew na krawędziach mebla. Oświetlenie pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również efektownie podkreśla architektoniczną formę mebla. Widoczna na zdjęciach garderoba Legno wyposażona jest w najnowsze drzwi przesuwne S1200.

 

One Ping

  1. Pingback:

Skomentuj