w , ,

Wielorazowe tubki na musy – dlaczego warto je mieć?

Zdrowe odżywianie ma duży wpływ na wygląd oraz samopoczucie – wiadomo o tym nie od dziś. Osoby, które przywiązują dużą wagę do jakości jedzenia, często stawiają na przygotowywanie soków czy musów samodzielnie w domu. Dzięki temu dokładnie wiedzą, jaki jest ich skład, a ponad to mogą mieć pewność, że przygotowane musy pozbawione są zbędnych chemicznych dodatków. W odpowiedzi na te potrzeby powstał zestaw Nutripouch pozwalający na przygotowanie zdrowych koktajli i musów w wygodnej saszetce, którą można ze sobą zabrać praktycznie wszędzie.

Musy w domu i poza domem
Domowych musów nie trzeba spożywać jedynie w domu. Dzięki zaprojektowaniu saszetek Nutripounch możliwe jest zabieranie ich ze sobą do każdego miejsca. Od teraz zawsze można mieć przy sobie pożywną przekąskę, obojętnie, czy idzie się na siłownię, spacer albo jogging. Tubki na musy zajmują niewiele miejsca, można jeść je w każdych warunkach i bez zbędnego bałaganu. Zestaw zaprojektowany został z myślą o wszystkich aktywnych osobach. System tubek i specjalnego naczynia umożliwia bowiem przygotowanie wartościowego, odżywczego musu, który następnie można wtłoczyć bezpośrednio do saszetki. Jest to lekka i odżywcza przekąska pełna witamin, dobra na każde warunki.

Wielorazowy użytek
Tubki na musy są wielorazowe i nadają się także do zamrażania, podgrzewania w mikrofalówce czy kąpieli wodnej. Dzięki temu w przypadku przygotowania dużej ilości musu możliwe jest przechowywanie go w zamrażarce i wyjęcie z niej w odpowiednim momencie. Sprawia to, że smakiem ulubionych owoców można cieszyć się nawet po treningu zimą.

W pełni naturalnie
To, co jednak jest najważniejsze w systemie Nutripouch, to możliwość napełniania tubek własnymi, domowymi musami. Dzięki temu ma się całkowitą dowolność przy wybieraniu produktów – można stworzyć swoją ulubioną kompozycję. Dokładnie widzi się też, jakiej jakości owoce wkładane są do urządzenia. Tym samym musy są nie tylko świeże, ale bardziej wartościowe niż te kupione w sklepie, wolne od konserwantów czy innych chemicznych dodatków. Dzięki temu mają też znacznie lepszy smak i więcej wartości odżywczych, co z pewnością docenia osoby aktywne.

 

Tubki na musy kupisz w sklepie mamydziecko.pl

 

tubki na musy saszetki

 

Originally posted 2018-07-29 17:05:17.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jak sprzątać, jak ogarniać dom, magia sprzątania

Jak ułatwić sobie ogarnianie domu?

soda oczyszczona

Soda i ocet: najlepsi przyjaciele Pani Domu