Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

XI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet zaprasza na XI Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet pod hasłem „Be Yourself”. Tym razem przedsiębiorczynie z całej Polski porozmawiają o tym jak pozostać sobą i być wiarygodną w biznesie, w dobie dynamicznie rozwijających się technologii i szybko zmieniającej się rzeczywistości. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Polin.

Na uczestniczki Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet po raz kolejny czeka duża dawka motywacji, wiedzy i inspiracji. Motywem przewodnim najbliższej, XI już odsłony wydarzenia jest hasło „Be Yourself”. Współczesna przedsiębiorczyni mierzy się z wyzwaniem ciągłego poznawania wielu różnorodnych nowych dziedzin i umiejętności: od znajomości nowinek technologicznych i branżowych po kompetencje miękkie związane z samorozwojem
i zarządzaniem zespołem. W pogoni za dynamicznie zmieniającymi się trendami nie trudno stracić z pola widzenia własną autentyczność, która może być najważniejszym wyróżnikiem działalności firmy. Ekspertki ze świata biznesu i mediów porozmawiają o tym jak z sukcesem prowadzić przedsiębiorstwo, budować silną markę osobistą i jednocześnie pozostać sobą w czasach, gdy nowe narzędzia przekazu silniej niż kiedykolwiek stwarzają pokusę kreacji.

– Innowacyjność i efektywność w biznesie to bardzo ważne wartości, ale tym co najbardziej stanowi o sile przedsiębiorcy jest jego autentyczność. Chodzi przede wszystkim o to być sobą, wierzyć w siebie i konsekwentnie dążyć do tego, co dla nas ważne. Takie podejście z całą pewnością procentuje – buduje zaufanie klientów, którzy bez trudu wyczuwają nieszczerość przekazu. Chcemy przekonać uczestniczki naszej konferencji, że z własnej autentyczności możemy uczynić prawdziwy atut. To właśnie dzięki niej nasza działalność staje się unikalna na rynku – podkreśla Katarzyna Wierzbowska, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Duża dawka inspiracji w jednym miejscu

Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wydarzenie, które za każdym razem (wiosną i jesienią) gromadzi około 500 uczestników z całej Polski. Każda z dotychczasowych odsłon wydarzenia składa się z części networkingowej oraz inspirujących wykładów i paneli dyskusyjnych, skupionych wokół różnych motywów przewodnich. Tak będzie i tym razem.

O tym jak być sobą w biznesie opowiedzą m.in.: Ralph Talmont (TEDxWarsaw), Joanna Malinowska-Parzydło (Personal Brand Institute), Marek Kapturkiewicz (Innovation Nest), Izabela Makosz (Time for BusinessTV) oraz Renia Depciuch (ReniaYoga). Natomiast w ramach sesji BE THE CHANGE swoimi historiami o woltach w życiu osobistym i zawodowym podzielą się między innymi Antonina Samecka (Risk Made In Warsaw), Marta Bradshaw (Eataway) czy pisarka Małgorzata Kalicińska, autorka serii nad Rozlewskiem.

Przedsiębiorczynie, które dodatkowo zapiszą się na seminaria odbywające się w ramach konferencji, będą miały także możliwość udziału w 3 spotkaniach: „The art of pitching”, „Zbuduj swoją własną markę, która zrobi wrażenie” oraz zajęciach „Jak prowadzić działania promocyjne w Internecie z głową, czyli tak żeby przynosiły efekty” przygotowanych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google, którzy poprowadzą również indywidualne konsultacje.

Zapisy na konferencję, program wydarzenia oraz dodatkowe informacje dostępne są pod adresem: https://www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/konferencje/

Wydarzenie realizowane jest w partnerstwie m.in. z Citi Handlowy, Miastem Stołecznym Warszawa i Google Internetowe Rewolucje.

***

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet to organizacja pozarządowa, która powstała w Warszawie, aby wspierać kobiety w ich biznesowych przedsięwzięciach. Misją Fundacji jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród kobiet i wspieranie rozwoju firm prowadzonych przez kobiety. Na jej pomoc mogą liczyć zarówno osoby, które prowadzą już własny biznes, jak i te, które dopiero myślą o jego założeniu. Fundacja kieruje swoje działania do kobiet, które „przedsię-biorą”, czyli kierują własnym losem i decydują się na inicjowanie własnych działań.

Więcej informacji o Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet oraz prowadzonych przez nią programach dostępnych jest na stronie internetowej: https://www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to jedna z inicjatyw podjętych przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Stanowi platformę wymiany kontaktów dla kobiet w biznesie. Jest to także rodzaj społeczności, która daje swoim członkom wsparcie i inspiracje. W ramach Sieci organizowane są spotkania kobiet, które myślą w przedsiębiorczo – niezależnie od tego czy pracują na własny rachunek, czy są zatrudnione w korporacji, instytucji lub organizacji.

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet pozwala na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, organizując m.in. cykliczne spotkania networkingowe i konferencje. Dwa razy w miesiącu członkinie spotykają się przy porannym śniadaniu lub wieczornym wydarzeniu artystycznym, aby nawiązywać nowe kontakty, inspirować się wzajemnie i dzielić doświadczeniami.

Ponadto dwa razy w roku Sieć Przedsiębiorczych Kobiet organizuje całodzienną konferencję edukacyjno-networkingową. Do wygłoszenia prelekcji zapraszani są przedsiębiorcy, eksperci i praktycy. Konferencji towarzyszą także panele dyskusyjne z udziałem kobiet biznesu, które w inspirujący sposób opowiedzą uczestnikom o swoich doświadczeniach.

Skomentuj