Aktualności Zdrowie

Katarzyna Bosacka ambasadorką marki OnlyBio i OnlyEco

Katarzyna Bosacka - OnlyBio

Laboratorium Naturella – spółka której wyłącznym właścicielem jest notowana na NewConnect Boruta Zachem, zawarła kontrakt z Katarzyną Bosacką. Znana dziennikarka prasowa i telewizyjna została ambasadorką dwóch ekologicznych marek firmy na polskim rynku. Spółka zapowiada rozpoczęcie długoterminowej kampanii promocyjno-edukacyjnej z udziałem Katarzyny Bosackiej jeszcze w drugim kwartale.

Katarzyna Bosacka – autorka publikacji o zdrowiu i urodzie, dziennikarka i prezenterka prowadząca na antenie TVN Style program konsumencki „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” będzie promować naturalne, wegańskie kosmetyki i środki czystości firmy Laboratorium Naturella. Umowa została podpisana na okres trzech lat. Wkrótce ma rozpocząć się długofalowa kampania promocyjno-edukacyjna obejmująca działania w mediach tradycyjnych i internecie.

Zdecydowałam się na współpracę z markami OnlyBio i OnlyEco z kilku powodów. Po pierwsze jestem przekonana co do jakości tych produktów i etyczności tego biznesu. Nigdy nie dałabym rekomendacji produktom, co do których miałabym jakiekolwiek wątpliwości. OnlyBio i OnlyEco to kosmetyki i środki czystości produkowane w Polsce, w Bydgoszczy, we współpracy z naukowcami wielu polskich uniwersytetów. Powstają na bazie rzepaku i innych w pełni naturalnych składników, mają certyfikaty ekologiczne. Są całkowicie bezpieczne dla wszystkich – alergików, niemowląt, kobiet w ciąży, a także dla środowiska, bo są w 100 proc. biodegradowalne. Warto żeby dowiedział się o nich świat – tłumaczy Katarzyna Bosacka.

katarzyna bosacka

Firma Laboratorium Naturella stworzyła naturalne, wegańskie kosmetyki i środki czystości z miłości do ekologicznego stylu życia, w zgodzie z naturą, oraz z potrzeby dbania o zdrowie. Dzięki temu,  że produkty marek OnlyBio i OnlyEco są certyfikowane przez EcoCert i Vegan Society konsument ma pewność, iż deklaracje z etykiet pokrywają się z rzeczywistością. Produkty z portfolio marki OnlyBio  i OnlyEco składają się przynamniej w 99% ze składników pochodzenia naturalnego, a główną substancją myjącą jest biorafinowana surfaktyna z rzepaku. Oferta obejmuje również produkty o 100% składników pochodzenia naturalnego. W produktach nie stosuje się środków takich jak SLS czy SLES, a także parabenów, barwników i silikonów.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z tego, iż tak wiarygodna i merytoryczna osoba, żyjąca w zgodzie z własnymi wartościami, będzie twarzą naszej marki. Współpraca z Panią Katarzyną Bosacką wspierać będzie budowanie wizerunku OnlyBio i OnlyEco jako marek skierowanych do osób świadomych
i dbających o swoje zdrowie. Pani Bosacka od lat prowadzi popularne programy edukacyjne nt. jak zdrowo jeść i rozsądnie robić zakupy. Kładzie szczególny nacisk na zdrowy tryb życia i naturalność produktów, a te cechy idealnie wpisują się w filozofię naszej marki –
mówi Ewa Wójcikowska, Prezes zarządu Laboratorium Naturella Sp. z o.o.

Marki stają się coraz bardziej rozpoznawalne i cenione wśród konsumentów, a ich jakość wyróżniona przez uznane plebiscyty magazynów kobiecych – nawilżający balsam do ciała OnlyBio otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najlepszy Kosmetyk Eko” w plebiscycie Glammies 2019 magazynu Glamour.

Skomentuj

Zobacz też:

Zdrowie

Cukrzyca – czy nas też to dotyczy?

Ostatnimi czasy często poruszanym tematem jest wciąż rosnący odsetek otyłych ludzi (zwłaszcza dzieci) wśród społeczeństwa. Dietetycy regularnie alarmują, że polskie
Zdrowie

Jak przygotować się do treningu?

Wśród społeczeństwa zapanowała moda na zdrowy tryb życia. Internet aż puchnie od treści poświęconych dbaniu o siebie i swój organizm.