Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Sałatki Salatino – szybkie i zdrowe posiłki na co dzień

Zdrowe odżywianie to podstawa naszej diety niezależnie od wieku. Ma duży wpływ zarówno na sylwetkę, jak i na samopoczucie czy nawet na koncentrację podczas wykonywania codziennych obowiązków. Ważne jest więc, by sięgać po produkty wolne od zbędnych dodatków czy ulepszaczy smaku za to pełne wartości odżywczych i niezbędnych witamin. Z myślą o takich osobach stworzono właśnie nową linię zdrowych sałatek Salatino Pro Age 20+ 30+ 40+.

Propozycja dla kobiet w każdym wieku

Życie w ciągłym pośpiechu może sprawić, że spożywanie zdrowych posiłków wydaje się abstrakcją. Z pomocą przychodzą jednak zdrowe Salatino Pro Age od GRAAL. Jest to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które chcą zaoszczędzić czas, a jednocześnie móc cieszyć się smacznym, zdrowym i pożywnym posiłkiem. Sałatki Salatino są bogate w witaminy i oferują wiele różnych propozycji smakowych, dzięki czemu do życia żadnej z pań nie wkradnie się monotonia.

Dbając o naszą urodę na co dzień, staramy się używać kremów i suplementów diety, które przeznaczone są dla naszego wieku. Wiemy, że dzięki temu uzupełnimy składniki, których potrzebuje nasz organizm. Dlaczego inaczej miałoby być w przypadku jedzenia?

Dzięki świetnie dobranym i zbilansowanym składnikom sałatki dostarczamy organizmowi mikroelementy i witaminy niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania.

salatino

Sałatka do każdej torebki

Zdrowa sałatka choć smaczna, często okazuje się trudna w przetransportowaniu do pracy. Pudełka niejednokrotnie nie mieszczą się do torebki, przepuszczają zapachy czy płyny. W wielu przypadkach znacznie łatwiej więc wybrać jedzenie na mieście czy kupić zapychającą bułkę albo inne mało wartościowe jedzenie. Sałatki Salatino zaprojektowano jednak tak, by zmieściły się nawet w małej kieszonce w torebce, dzięki czemu można je mieć pod ręką, nie obawiając się też o to, że pudełko będzie przeciekać czy przepuszczać intensywny zapach.

Oferta zdrowych sałatek Salatino

Głównym składnikiem linii produktów Salatino jest tuńczyk, dzięki któremu można dostarczyć sobie odpowiednią ilość białka, a także kwasy Omega-3, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dzięki takiemu dodatkowi sałatka będzie więc nie tylko zdrowa, ale i pożywna i pozwoli zaspokoić głód na kolejne godziny.

Wiedząc, jak ważna jest różnorodność, dzięki której nie tylko można uniknąć znudzenia i czerpać radość z każdego posiłku, ale też dostarczyć organizmowi wszystkich składników odżywczych, Salatino oferuje wiele rodzajów sałatek.

W zależności od wieku Panie mogą sięgnąć zarówno po sałatki:

  • 20+ (Energia i Uroda) – tuńczyka po meksykańsku. Świetna dla młodych kobiet, którym zależy na utrzymaniu masy ciała i na dobrej kondycji skóry i włosów.
  • 30+ (Odnowa i Forma) – tuńczyka z kukurydzą, marchewką, groszkiem i czarnymi oliwkami. Ta sałatka to doskonała bomba witaminowa dla wszystkich kobiet, którym zależy na utrzymaniu formy i wzmocnieniu organizmu.
  • 40+ (Kondycja i Balans) – tuńczyka z kuskusem perłowym i suszonymi pomidorami – najlepsze połączenie na wyciszenie,  utrzymanie równowagi umysłowej i wzmocnienie kondycji fizycznej dla kobiet 40+.

Dedykowane gotowe sałatki to dobre uzupełnienie naszej diety. Sprawdzają się tym bardziej, że często nie mamy czasu przygotowywać posiłki do pracy, a przysłowiowa drożdżówka to nie jest dobre rozwiązanie dla naszego zdrowia i dla naszej urody.

Skomentuj