w ,

Top 10 pomysłów na prezent na Dzień Matki

Mama to osoba, od której dostaliśmy wszystkie najważniejsze i najcenniejsze prezenty. Dzień Matki to niepowtarzalna okazja, by za to podziękować: wyrazić uczucia słowami czy gestami, ale też wręczyć prezent, który wyrazi ciepłe intencje w bardziej wyrazisty sposób. Z czego więc na pewno ucieszy się Mama?

 

1. Ramka na zdjęcie

Własny czas to najlepsze, co można podarować rodzinie – i choć nie da się go zatrzymać, można utrwalić wspólne chwile na przykład na pamiątkowym zdjęciu. Ładna, dobra jakościowo ramka będzie doskonałą oprawą dla zatrzymanej migawki z przeszłości i na pewno stworzy wraz z nią miły dla oka dodatek do wystroju wnętrza.

2. Filiżanka do herbaty

Jak wiadomo, zawsze jest pora na herbatę – a taka wypita z eleganckiej filiżanki, smakuje kilka razy lepiej. Drobna i elegancka czy duża i zabawna? – wybór należy do Ciebie.

3. Ładnie wydana książka

Jeśli Mama jest zapaloną czytelniczką, na pewno wielką przyjemność sprawi jej egzemplarz interesującej książki. To może być aktualny bestseller czytelniczy lub pięknie wydana klasyka literacka. A być może znajdziesz też piękne wydanie książki, którą Mama uwielbia?

4. Pojemnik na biżuterię

Niezbędnik każdej kobiety i bardzo praktyczny bibelot – kuferek lub wymyślnie zdobione puzderko stworzone do przechowywania biżuteryjnych drobiazgów na pewno ucieszy Mamę-elegantkę – pozwoli jej uporządkować kolczyki i pierścionki, a zarazem ozdobi wnętrze.

5. Poduszki ozdobne dla Mamy

Sofa z miękkimi poduszkami to serce domowego salonu. Podaruj Mamie ozdobną poduszkę, która nie tylko stanie się piękną dekoracją, ale też będzie w zabawny lub wzruszający sposób przypominać jej codziennie o twoim przywiązaniu.

6. Sznur korali

Ładny, interesujący, czarujący wyglądem naszyjnik to jeden z bardziej kobiecych drobiazgów. Uciesz swoją Mamę sznurem pereł, jej ulubionych szlachetnych kamieni, zbiorem drewnianych koralików lub innym oryginalnym, pięknym dodatkiem.

7. Ładnie wydany przepiśnik

Jeśli Mama uwielbia gotowanie, z pewnością ucieszy ją specjalny skoroszyt, który pomoże jej uporządkować kulinarne przepisy. Znajdzie w nim miejsce na schowanie wycinków z gazet i wydrukowanych przepisów, a zapewne z przyjemnością zapisze ulubione receptury w odpowiednich rozdziałach notatnika.

8. Kosmetyczka do torebki

Ten praktyczny drobiazg pomoże Mamie ogarnąć drobne akcesoria, których potrzebuje na co dzień. Dzięki eleganckiej kosmetyczce ulubiona szminka, puderniczka i inne drobiazgi nie tylko się nie zgubią, ale i będą bezpieczne podczas podróży czy spaceru.

9. Buteleczka perfum

Znając ulubione zapachy Mamy, uciesz ją flakonikiem długo utrzymujących się perfum. Podobno żadna kobieta nie jest do końca ubrana i gotowa do wyjścia, jeśli nie ma na sobie odpowiednio eleganckiego zapachu.

10. Płyta z muzyką

Ulubiona muzyka to coś, co potrafi odprężyć i wprawić w dobry nastrój. Zastanów się, jakie melodie trafiają w gust twojej Mamy i podaruj jej płytę ze wzruszającą muzyką filmową, zbiór przebojów z lat jej młodości lub nową płytę jej ulubionego artysty. A może ucieszy się z muzyki relaksacyjnej?

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez firmę ArtMini oferującej poduszki ozdobne i poszewki dekoracyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobieta za kierownicą

Jeździć jak baba? To nie wstyd!

wyprzedaże

Szał zakupów w światowym stylu. Jak wykorzystać okazje w za granicą?