w ,

Sab Simplex – lekarstwo na kolki

Kolka dziecięca jest jednym z najczęstszych schorzeń u niemowląt. Według różnych autorów częstość występowania oceniano na podstawie prospektywnych badań od 3 do 28% oraz badań retrospektywnych, od 8 do 40% populacji niemowląt. Objawy koliste występują najczęściej w wieku od 2 do 16 tygodni (PIERWSZE trzy miesiące, zwane powszechnie „100 dni płaczu”), szczyt osiąga się w przybliżeniu w ciągu 6 tygodni. Typowy atak kolki biegnie od zwijania nóg, skurczów brzucha i napinania ciała. Coli występuje często z powiększeniem obwodu brzucha.

Kolka dzieci i niemowląt jest powodowana przez pęcherzyki powietrza w żołądku dziecka. Powietrze wchodzi do żołądka z jedzeniem. Kiedy brzuch wypełnia pęcherzyki powietrza, jego mięśnie nie mogą zrelaksować się, powodując skurcze i bóle. Ponadto żołądek uznaje, że jest pełen jedzenia. Powoduje to niepotrzebne wytwarzanie kwasu odpowiedzialnego za trawienie pokarmu, co dodatkowo powoduje podrażnienie żołądka i nasila ból. Kolki znikają automatycznie, gdy dziecko osiąga około 4 miesięcy.

Kompozycja i składniki kropel Sab Simplex leczniczych:

Simethiconum (Dimeticonum 350 – cum silicii dioxydo 92,5: 7,5) 69,19 mg / 1 ml.
1 ml (około 25 kropli) zawiesiny do spożycia zawiera 69,19 mg leku Simeticon. Inne składniki: Carbomer, kwas cytrynowy, hypromeloza, benzoesan sodu, słodzik, sacharyna, kwas sorbinowy, aromat malinowy, ekstrakt waniliowy, woda.

Jak używać kropel Sab Simplex:

Objawowe leczenie zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym uwalnianiem gazów, takich jak: wzdęcia, uczucie rozszerzania. Przygotowanie do zabiegu chirurgicznego w obrębie jamy brzusznej, na przykład: promieniowanie rentgenowskie, ultrasonografia, gastroskopia, endoskopia. Zwiększone uwalnianie gazów w przypadkach takich jak po zabiegu, zatrucia.

Przeciwwskazania w stosowaniu kropel Sab Simplex:

Nie stosować z nadwrażliwością na lek Simeticon lub inne składniki leku. Nie ma przeciwwskazań do stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.
Interakcje z innymi lekami:
Nieznane.

Dawkowanie kropel Sab Simplex:

O ile lekarz nie zaleci inaczej: za każdą butelkę mleka dodać 15 kropli Sab Simplex. Sab Simplex można mieszać z innymi płynami, np. sok. Niemowlęta z piersi karmionych piersią mogą podawać Słonia Simplex łyżką bezpośrednio przed karmieniem.

Skutki uboczne:
Do tej pory nie wystąpiły skutki uboczne.

SAB SIMPLEX – KUP TUTAJ

Originally posted 2017-05-21 19:46:50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wynajem krótkoterminowy

Czy warto inwestować w wynajem krótkoterminowy?

Dzień Matki – modne stylizacje dla mamy