Aktualności Jak oszczędzać pieniądze Pomysły na prezenty

Oszczędzaj kupując w Black Friday!

black friday

BodyBoom – jak odnieść sukces na polskim rynkuBlack Friday to dzień, w którym zakupowe szaleństwo sięga wszelkich granic. Co roku w internecie czy wiadomościach można zobaczyć zdjęć długich kolejek do kas czy nagrania tłumów pędzących do sklepów. W Polsce tradycja ta też staje się coraz bardziej powszechna i może być świetną okazją do zrobienia wszystkich niezbędnych zakupów w znacznie niższych cenach. W Czarny Piątek 2019 warto zaopatrzyć się przede wszystkim we wszelkiego rodzaju sprzęt RTV i AGD.

Jak narodził się Black Friday?

Black Friday nieodłącznie związany jest z dwoma świętami – Świętem Dziękczynienia oraz świętami Bożego Narodzenia. Prezenty pod choinką to tradycja znana już od wieków. Nic więc dziwnego, że na wiele tygodni przed 24 grudnia w sklepach goszczą tłumy. Święto Dziękczynienia przypada na ostatni czwartek listopada, a dzień później – w piątek – oficjalnie rozpoczyna się okres świątecznych zakupów. Znana wszystkim nazwa narodziła się w latach 60. XX wieku. Wtedy właśnie ulice i sklepy Filadelfii były tak zatłoczone, że niezbędna okazała się interwencja policji, a zamieszanie w mieście określono właśnie mianem „Black Friday”.

W naszym kraju nazwa została spolszczona i Black Friday zwykle funkcjonuje pod nazwą „Czarny Piątek”. Również w Polsce jest to dzień wyprzedaży i promocji, które mają rozpocząć sezon świątecznych zakupów. Choć nie jest to wciąż tak powszechne zjawisko jak w Ameryce, to z roku na rok w Czarnym Piątku bierze udział większa liczba sklepów, sieci handlowych czy usługodawców. Największym zainteresowaniem podczas wyprzedaży cieszy się niezmiennie elektronika.

Preludium wyprzedaży, czyli Black Weeks

Black Friday to jednak nie jedyny dzień, kiedy można skorzystać z promocji. Media Expert w ramach Czarnego Piątku przygotowało promocje rozpoczynające się już od początku listopada. W ramach Black Weeks w każdym tygodniu można skorzystać z zupełnie nowych rabatów. Oznacza to, że zakupy świąteczne warto rozpocząć znacznie szybciej, w mniejszym tłumie, za to wciąż przy możliwości korzystania z dużych zniżek. Promocje obejmują wszystkie najważniejsze kategorie produktów.

Zaoszczędzić można chociażby na zakupie telewizora, ale także laptopa, smartfona, tabletu czy sprzętu AGD. Ilość prezentów, które trzeba kupić co roku i co za tym idzie – ilość wydanych pieniędzy jest wprost przerażająca. Warto więc korzystać z dostępnych promocji. Tym bardziej, że elektronika to zawsze trafiony i aktualny prezent. Black Weeks nie musi być zresztą jedynie okazją do zaopatrzenia się w świąteczne prezenty. Można pomyśleć także o czymś dla siebie – w końcu to jedyny taki czas w roku, kiedy Media Expert oferuje tak niskie ceny.

A po Black Weeks wielki finał, czyli Black Friday

Black Weeks maja być jednak tylko wstępem do wielkiego finału, jakim będzie Czarny Piątek 2019. W tym roku przewidziano ciekawe promocje na praktycznie każdą kategorię sprzętu. Wśród największych okazji wymienić można telewizor z rozdzielczością Full HD 1080p. czy telewizor o przekątnej 65 cali LG LED 65UM7100.

Nie zabraknie także propozycji dla osób szukających dobrego laptopa czy komputera w niższej cenie. Black Friday 2019 to też okazja do kupienia sportowej kamery, która świetnie sprawdzi się chociażby podczas nadchodzącego sezonu narciarskiego. Dla miłośników gier Media Expert przygotowało natomiast między innymi niższą cenę na konsolę NINTENDO czy promocję na wygodny fotel gamingowy.

 

https://www.mediaexpert.pl/

Skomentuj

Zobacz też:

prezent świąteczny
Pomysły na prezenty

Karty prezentowe allegro. Idealny prezent nawet dla najbardziej wymagających obdarowywanych

Każdy z nas miał pewnie sytuację, gdy miał trudności z wyborem prezentu dla kogoś. Każdy zna taką osobę, która ma
Ekologiczny dom Jak oszczędzać pieniądze

Domowe sposoby na pranie dywanów

Marzysz o pięknym, mięciutkim jasnym dywanie, w którego długich włosach zanurzysz stopy, ale boisz się, że po tygodniu obecności w