w

Nowa kolekcja damska od ASICS inspirowana japońskim dziedzictwem marki

nowa kolekcja damska od ASICS
nowa kolekcja damska od ASICS

ASICS, jedna z najbardziej znanych i cenionych marek obuwia sportowego dla biegaczy, wprowadza kolejne modele obuwia dla kobiet. Jesienno-zimowa, nowa kolekcja damska od ASICS, pozostaje spójna z kampanią „This Is For Me”.

Marka ASICS kontynuuje celebrowanie podnoszącego na duchu wpływu biegania na kobiety w ramach kampanii „This Is For Me”

 Bieganie pozwala mi spojrzeć na wszystkie moje problemy z odpowiedniej perspektywy. Pozwala mi wyrazić całą swoją niepewność i obawy, a następnie każe mi się ich pozbyć – w ten sposób Abena Stanic, ambasadorka ASICS, która występuje w najnowszej kampanii wraz z dwiema innymi ambasadorkami, opisuje swój związek z bieganiem. – Wszystko, co uważam za przytłaczające, wydaje mi się możliwe do opanowania po każdym biegu i zawsze czuję się odrodzona oraz ponownie połączona ze swoim ciałem – dodaje.

Kampania ASICS „This Is For Me” zachęca kobiety do ruchu i doświadczania podnoszącego na duchu wpływu ruchu na ciało oraz umysł. Dzięki odpowiednim produktom, które wesprą tę podróż, ASICS ma nadzieję, że wszystkie kobiety sprostają wyzwaniom codzienności.

nowa kolekcja damska od ASICS

Odzież zaprojektowana dla kobiet

Tegoroczna kolekcja damska na jesień i zimę została stworzona z myślą o ruchu kobiet przez cały sezon. Dzięki miękkiemu i elastycznemu materiałowi żakardowemu, wszechstronnym elementom warstwowym i technologii szybkoschnącej, kolekcja ma na celu zapewnienie biegaczkom ciepła oraz komfortu, gdy pogoda nie dopisuje. Ciepła kolorystyka jest inspirowana Koyo, przyciągającymi wzrok jesiennymi liśćmi w Japonii.

Najważniejsze cechy kolekcji to Padded Vest, wszechstronny element warstwowy z wyściółką izolacyjną wykonaną z trwałego materiału z muszli ostryg, która utrzymuje ciepło w górnej części ciała. Dzięki efektom chłodzenia, które zapewniają biegaczkom suchość oraz wygodę od wewnątrz, koszulka Mock Neck LS jest lekka i szybkoschnąca, idealna jako druga warstwa w chłodniejsze dni lub samodzielnie, gdy wyjdzie słońce. Bez względu na pogodę, legginsy Jacquard Run Tight są idealne na każdy bieg, mają wysoki poziom wsparcia i supermiękki, żakardowy materiał, dzięki czemu kobiety mogą skupić się wyłącznie na aktywności fizycznej.

nowa kolekcja damska od ASICS

Technologia butów dla kobiet

W kolekcję wpisują się buty GEL-NIMBUS 24 i GEL-KAYANO 29, zaprojektowane z myślą o potrzebach biegaczek. Obejmuje to regulację wysokości podeszwy, bardziej miękkie materiały i zaawansowaną technologię TRUSSTIC, która stanowi realne wsparcie podczas biegu.

Produkty z jesienno-zimowej, damskiej kolekcji ASICS są dostępne na ASICS.com i Modivo.pl.


  1. Czy otyłość to choroba? 5 pytań, które burzą stereotypowe myślenie o otyłości
  2. Zatrzymywanie wody w organizmie – jak sobie z nim radzić?
  3. Comfort food – jedzenie emocjonalne – choroba naszych czasów
czy otylosc to choroba

Czy otyłość to choroba? 5 pytań, które burzą stereotypowe myślenie o otyłości

kosmetyki Julia Kostera x INGLOT

Limitowana kolekcja kosmetyków Julia Kostera x INGLOT