w ,

Detox sokowy – co to takiego? 

Pojęcie, które stało się niezwykle modne w USA, a teraz również w Polsce. Choć organizm każdego zdrowego człowieka potrafi się oczyszczać sam, to takie czynniki jak nadmierny stres, brak aktywności fizycznej, używki, przetworzone jedzenie i biały cukier dodatkowo obciążają wątrobę, czyli narząd odpowiedzialny za detoksykacje.

Przechodząc na detox sokowy wspomagamy organizm w oczyszczaniu i pozbywaniu się toksyn, a dodatkowo dostarczamy cały komplet witamin i minerałów.  

Warto przejść na detox sokowy? 

Warto i należy wybrać odpowiednią firmę, która ma taki detox w swojej ofercie. Naszą uwagę zwróciła NUJA, która proponuje dwa warianty diety sokowej. Krótsza kuracja trwa trzy dni i składa się z 18 soków, natomiast dłuższa, pięciodniowa, z 30 soków owocowo-warzywnych.

Naturalny detox, który oferuje NUJA dostarcza ogromnej dawki minerałów i witamin, przyspiesza przemianę materii i pomaga zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów. Jest to świetna opcja dla osób, które pragną szybko uzyskać efekt oczyszczenia i lekkości. 

dieta sokowa, soki nuja

Detoks sokowy firmy NUJA www.nuja.pl

 

Jak się przygotować do detoxu? 

Przestawienie organizmu na płynną dietę może być szokiem, dlatego warto się odpowiednio przygotować. Na kilka dni przed przystąpieniem do diety sokowej, należy zrezygnować z palenia papierosów, spożywania alkoholu, przetworzonego jedzenia, słodyczy. Warto również zadbać o odpowiednią jakość snu oraz aktywność fizyczną w ciągu dnia.

Tak przygotowany organizm dużo lepiej poradzi sobie z detoxem sokowym i pozwoli przejść go prawidłowo. Firma NUJA zapewnia, że prawidłowo przeprowadzona detoksykacja przynosi same pozytywne skutki dla naszego zdrowia. Poprawa ogólnego stanu organizmu i samopoczucia, polepszenie kondycji włosów i paznokci, kilka kilogramów mniej, świetlista i jędrna skóra oraz płaski brzuch to tylko niektóre z nich. 

 

Jak często należy wracać do detoxu? 

Bardzo ważna jest regularność. NUJA zaleca detox sokowy minimum raz w miesiącu. Taka kuracja nie tylko oczyści organizm, ale również przypomni o zdrowych nawykach żywieniowych, takich jak regularność, małe porcje posiłków i wartościowe, pełne witamin produkty.

Po takim detoxie żołądek będzie zmniejszony, a kilka straconych kilogramów to wspaniała zachęta do stosowania zdrowej diety w przyszłości. 

 

Poznaj 7 najlepszych suplementów na odchudzanie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kolor lemonade

Lemonade kolorem roku 2020

Marzysz o motocyklu, ale brakuje ci pieniędzy? Jest rozwiązanie!