Home / Praca i pieniądze / Jak sfinansować zakup działki?
jak sfinansować zakup działki

Jak sfinansować zakup działki?

Inwestycja w nieruchomości zawsze się opłaca. Czy rzeczywiście tak jest? Czy każda inwestycja w nieruchomości jest korzystna z perspektywy długoterminowej? Obecnie nie opłaca się już inwestować w mieszkania, zlokalizowane na dużych osiedlach z wielkiej płyty, w których czynsze są zatrważające, a jakość życia nieadekwatna do kosztów, które należy ponosić na bieżąco. Inwestycja w grunty to z kolei bardzo rozsądna opcja, zwłaszcza jeżeli działka jest atrakcyjnie położona.

 

Działka rolna lub budowlana może stać się doskonałym sposobem na lokację kapitału, osiągnięcie zysku w stosunkowo krótkim czasie lub inwestycję we własną przyszłość – budowę domu. Posiadając gotówkę, sprawa wydaje się prosta, co zrobić jednak w sytuacji, gdy pojawia się okazja zakupu atrakcyjnego gruntu, kiedy na koncie nie posiadasz kwoty, potrzebnej do sfinalizowania transakcji?

Czy można kredytować działkę?

Nie posiadasz środków finansowych na zakup działki, a jednocześnie nie chcesz zapożyczać się u rodziny lub znajomych? Jest na to sposób. Kredyt na zakup działki na najbardziej dogodnych dla siebie warunkach, z odpowiedniej wysokości ratą, elastycznym czasem spłaty oraz szerokim zakresem kwoty, jaka można pożyczyć. Brzmi nieprawdopodobnie, jednak w platformie Bancovo.pl można skorzystać z porównania wielu, dostosowanych do własnych potrzeb ofert, które pomogą sfinansować zakup działki bez pożyczek wśród najbliższych. Usługi Bancovo.pl opierają się na przedstawieniu zestawienia najbardziej dostosowanych do potrzeb ofert kredytowych kilkunastu placówek finansowych. Nie płaci się dodatkowo, prowizję dla Bancovo.pl opłacają instytucje, oferujące kredyty.

Kredyt na zakup działki – na co zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujemy się na kredyt na zakup działki, warto przy porównaniu ofert zwrócić uwagę przede wszystkim na wysokość oprocentowania kredytu, jego całkowitą kwotę do zapłaty oraz usługi dodatkowe, jakie wiążą się z jego spłatą. Kredyt na zakup działki nie będzie raczej darmową chwilówką, w wysokości kilku tysięcy złotych, należy więc dokładnie prześledzić warunki umowy kredytowej, aby była ona przejrzysta i jasna w swoich ustaleniach. Na Bancovo.pl można uzyskać kredyt na zakup działki bez wychodzenia z domu – https://www.bancovo.pl/landing/kredyt-na-zakup-dzialki/. Porównanie ofert jest znakomitym sposobem, aby wybrać najbardziej korzystną. Elastyczna wysokość rat, okres kredytowania oraz kwota przyznanej pożyczki taka, jaka jest potrzebna są zdecydowanymi pomocnikami w inwestycjach w nieruchomości. Policz koszt kredytu i zacznij ustalać już, jaki będzie zysk z zakupionej działki.

 

Zobacz również

Mieszkanie dla podróżniczki 

Idealne mieszkanie dla osoby uwielbiającej podróże? Przede wszystkim stanowiące oazę spokoju i relaksu, do którego …

ciche mieszkanie

Tego nie powie ci deweloper. Jak kupić ciche mieszkanie?

Czy można uchronić się przed hałasem w mieszkaniu, nawet gdy za oknem mamy ruchliwą ulicę …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *