w

Sprawny transport mebli

Przeprowadzasz się i zabierasz meble ze sobą? Cóż…poszukaj sprawdzonej, profesjonalnej firmy i … zdecyduj, komu powierzysz swój dobytek.

Transport mebli to nie jest prosta sprawa. Wymaga doświadczenia, wiedzy, jak zapakować poszczególne meble tak, by nie uległy zniszczeniu. Wszak, przeprowadzając się, i decydując na zabranie mebli, chcesz, by na miejsce docelowe dojechały całe i nadal piękne. Dlatego, do transportu mebli lepiej wybrać profesjonalną firmę, która dowiezie twoje meble w całości, bez pozdzieranych frontów i boków. Dzięki temu nie poniesiesz dodatkowych kosztów renowacji i odnawiania mebli.

Im większy przewoźnik, tym większe możliwości

Przede wszystkim, profesjonalna firma będzie dysponowała różnymi możliwościami załadunku. Meble, to często różne wielkości i różne kształty. Czasem trzeba je załadować z boku lub z góry. Do tego dobrze wykorzystać możliwości, które dają różnego rodzaju naczepy i sprzęt, w który wyposażona jest profesjonalna firma przeprowadzkowa. Dodatkowo, meble przed zniszczeniem powinny zostać zabezpieczone odpowiednimi systemami mocującymi, gwarantującymi bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.

Sprawna flota, niższy koszt

Zastanów się, czy lepiej, aby twoje meble jechały sprawnym autem czy rozpadającym się szrotem? Co z twojego punktu widzenia jest rozwiązaniem optymalnym? W dobrej firmie znajdziesz samochody w przyzwoitym wieku, w doskonałym stanie technicznym. To gwarancja, że twój ładunek dojedzie we wskazane miejsce na czas i dobrym stanie. Zresztą, firma dbająca o swój wizerunek i swoją opinię nie pozwoli sobie, aby w jej flocie znajdowały się auta w krytycznym stanie, których koszt utrzymania przekracza przynoszący zysk. Bo przecież firma powinna pracować na zysk.

Kompleksowa usługa to wygoda

Im bardziej kompleksowa usługa, tym lepiej. Z jednej strony przeprowadzki, z drugiej usługa transportowa wykonywana na zlecenie producenta mebli. W takiej firmie znajdziesz specjalistów, którzy dobirorą opakowania, zabezpieczą meble, zapewnią osoby do załadunku i rozładunku. Nie wszystkie meble przewozi się w elementach do samodzielnego montażu, niektóre trzeba przewieźć w całości, a tutaj trzeba zapewnić im odpowiednie zabezpieczenie i ustabilizowanie.  Atutem wynajęcia profesjonalnej firmy jest też optymalizacja kosztów i czasu. No i mniej potu dla ciebie. Nie będziesz skazany na ryzyko uszkodzenia mebli oraz na siódme poty wyciskać z czoła przy wnoszeniu mebli na docelowe piętra.

Bez komunikacji nie ma współpracy

Bardzo ważnym czynnikiem jest komunikacja.  Powinien mieć ciągły kontakt z firmą, która przewozi twój dobytek. Nie może być tak, że nikt nie odbiera od ciebie telefonów lub zostałeś pominięty w procesie planowania transportu. Świetnie, jeśli twój ładunek jest na bieżąco monitorowany przez system GPS. Dzięki temu masz świadomość, gdzie twoje meble się znajdują, znasz też dokładny czas ich przyjazdu na miejsce.

Meble to towar delikatny. Musi zostać odpowiednio zabezpieczony. Sprawdź, czy firma, którą wybierasz nie miała do tej pory wstydliwych wpadek.

Autor artykułu:
Artykuł przygotowała firma Elektron Trans z Gdańska zajmująca się transportem i przeprowadzkami: www.elektron-trans.pl

Originally posted 2016-11-30 13:02:24.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

porady na zdrady

„Porady na zdrady”: miłosny poradnik inny niż wszystkie

hemoroidy objawy

Hemoroidy – częstsze niż myślisz