w

Witarianizm – 5 edycja Surowego Życia

Witarianizm: 21-22 września w Warszawie odbędzie się 5 edycja Surowego Życia, czyli największego witariańskiego wydarzenia w Europie. Wykłady, ćwiczenia czy występy przeznaczone są dla osób, które nie chcą leczyć objawów zapominając o przyczynach. Dowiemy się m.in. o wpływie pokarmów na nasz organizm czy o technikach oczyszczania. Gościem specjalnym będzie blogerka Aga in America.

witarianizm

Co nas czeka?

Spotkania nazwane „Surowe Życie” przeznaczone są dla osób, które dążą do odzyskania zdrowia i energii. Witarianizm jest dla tych, którzy chcą żyć jak najdłużej. W sobotę i niedzielę 21-22 września, podczas 5 edycji wydarzenia, będzie możliwość wzięcia udziału w:

– wykładach

– praktycznych ćwiczeniach.

Duża dawka wiedzy połączona będzie ze:

– wspólnymi ćwiczeniami i medytacjami – ulubiony element osób, dla których sprawność fizyczna jest nieodzownym elementem zdrowego życia

– energetycznymi występami, muzyką na żywo i dyskotekami dla chętnych.

Dla kogo to wydarzenie?

2-dniowe spotkanie przeznaczone jest dla osób, które chcą dowiedzieć się jak:

– witarianizm – jak odzyskać zdrowie i uleczyć się samemu (poznać sposoby samouzdrawiania)

– funkcjonuje nasze ciało i jak najlepiej o nie zadbać

– stworzyć warunki do pokonania nienaturalnych objawów – dzięki odpowiedniemu żywieniu

– a także dla tych, którzy już nigdy więcej nie chcą leczyć objawów zapominając o przyczynach.

Wydarzenie będzie okazją do dobrej zabawy i poznania osób, które myślą podobnie do nas.

Czego się nauczymy?

Podczas Surowego Życia poznamy:

  1. Mechanizmy przyswajania pokarmów. Dowiemy się jaki mają wpływ na nasze ciało i czy możliwa jest dieta, która leczy?
  2. Dokładne techniki oczyszczania z toksyn, pasożytów czy metali ciężkich, które mogą niekorzystnie wpływać na homeostazę naszego ciała. Niestety procesy detoksykacji naszego organizmu mogą być zachwiane, jeśli środowisko w jakim się znajdujemy wprowadza wciąż zakłócenia.
  3. Mechanizmy naprawcze, które umożliwią powrót do zdrowia i świetnego samopoczucia. ​Tak wiele wiemy o świecie zewnętrznym, a tak niewiele o tym, który znajduje się w naszych organizmach. Jak więc naprawia się nasze ciało?
  4. Odpowiedź na pytanie: dlaczego tak ważne są ćwiczenia i uprawianie sportu. Nauczymy się prostych ćwiczeń, które może wykonać każdy niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.
  5. Aspekty związane z naszą sprawnością psychiczną. Tematyka przydatna szczególnie osobom, które szukają odpowiedzi na pytanie: co i jak poukładać, aby się tyle nie zamartwiać.

Czym różni się od poprzednich wydarzeń?

Każda edycja wydarzenia różni się od poprzedniej. W tym roku zapoznamy się z nowymi tematami, jak i będziemy mieć okazję wysłuchać doświadczeń nowych gości. Podczas 5 edycji zapoznamy się z:

– nową akupresurą

– nowymi technikami uzdrawiającymi

– czy z nowymi smakami.

Soki, owoce, warzywa i oleje

Czekać będzie na nas stoisko z:

– wyciskanymi sokami

– świeżymi warzywami i owocami, które pochodzą z ekologicznych farm.

Nasze kubki smakowe powinny być przygotowane na testowanie świeżo tłoczonych olejów. Poznamy różnice pomiędzy olejami kupowanymi w sklepie – a tymi, które możemy wytłoczyć w domu.

Gość specjalny

Twórcy projektu Odmładzanie na surowo zaprosili na spotkanie blogerkę „Aga in America” (Agnieszkę Kirchner), która wystąpi przed polską publicznością po raz pierwszy. Stała się popularna, dzięki swojej odwadze i szczerości w dzieleniu się doświadczeniami z bycia mamą, frutarianką i osobą z bardzo trudną historią nowotworową.

Zdecydowała się pokazać całą historię postów w celu walki z guzem mózgu czy swój domowy poród. Przekazuje nam swoją wiedzę na temat tego jak wychować i wykarmić nowo narodzone dzieci – bez możliwości karmienia piersią, wykorzystując jedynie rośliny i witarianizm. Jej cała rodzina od co najmniej 2 lat spożywa głównie owoce – w połączeniu z mniejszą ilością warzyw i orzechów.

Surowe Życie odbędzie się w Sangate Hotel Airport w Warszawie. Rozpocznie się w sobotę 21 września o godz. 11:30 (rejestracja od 10:00), a zakończy w niedzielę 22 września o 17:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

stolik kawowy

Stolik kawowy – bohater pierwszego planu

zero waste książka

Sylwia Majcher „Wykorzystuję, nie marnuję. 52 wyzwania zero waste”