w ,

Zaprojektuj swoją wymarzoną kuchnię

Obecne trendy w projektach kuchennych aranżacji prezentują ogromną różnorodność, zarówno pod względem stylu, jak i wykorzystania przestrzeni. Stworzenie idealnej kuchni to nie lada wyzwanie, ponieważ poza prezentowaniem walorów estetycznych powinna być przede wszystkim funkcjonalna.

Sprzęty AGD muszą zatem nie tylko pasować do wnętrza, ale również ułatwiać nam codzienne przygotowanie posiłków. Firma Samsung stworzyła stylowe linie sprzętów do zabudowy, które poza innowacyjnymi rozwiązaniami dopełnią aranżację każdej kuchni.

Linia Stal szlachetna

Urządzenia wykonane ze stali szlachetnej będą wyglądać elegancko w każdej aranżacji. Ponadczasowe a zarazem subtelne wzornictwo oraz wykończenie w stali nie tylko pięknie się prezentują, ale są funkcjonalne. Producent zadbał również o tych, którzy chcą całkowicie schować swoją chłodziarkę za frontami mebli, wprowadzając nowość w swoim portfolio – lodówkę do pełnej zabudowy. Nowa linia lodówek została wyposażona w innowacyjne rozwiązania. Przykładem jest technologia Space Max, dzięki której pojemność urządzenia jest aż o 30% większa niż w innych tego typu urządzeniach dostępnych obecnie na rynku.

 

Linia Czarne szkło

Stylowa czerń to kolor, który dodaje wnętrzu elegancji, ale i nowoczesnego stylu. Wcześniej rezerwowana tylko do innych pomieszczeń, coraz częściej spotykana jest również w kuchennych aranżacjach. Amatorzy szyku i ponadczasowej elegancji na pewno zainteresują się serią sprzętów wykończonych w czarnym szkle. Ta linia wyróżnia się wyrafinowanymi detalami, takimi jak błękitne wyświetlacze LED i sterowanie dotykowe. To także wiele praktycznych funkcji, np. w piekarnikach z technologią Dual CookTM, która pozwala na pieczenie dwóch potraw jednocześnie. Ponadto urządzenie ma wbudowany system sterowania – Guide Lightning, który jest wyjątkowo intuicyjny i prosty w obsłudze.

Linia Chef Collection

Ta prestiżowa linia została zaprojektowana we współpracy z grupą znanych na całym świecie kucharzy. Urządzenia zainspirowane technologiami używanymi w najlepszych restauracjach pozwolą amatorom kuchennych wrażeń rozwijać swoją pasję. W płytach indukcyjnych do zabudowy została zastosowana technologia Virtual FlameTM, która dzięki specjalnemu oświetleniu LED, imitującemu prawdziwy płomień, odzwierciedla intensywność ciepła. Ułatwieniem przy tworzeniu idealnego projektu kuchni jest również obecne w tej linii wzornictwo Kitchen FitTM, które pozwala na zabudowanie chłodziarki na równi z meblami kuchennymi.

Kuchnia to nie tylko przestrzeń do przygotowania posiłków, to często miejsce spotkań wszystkich domowników. Warto więc stworzyć wymarzoną przestrzeń, by poza pysznymi potrawami, móc je w przyjaznym otoczeniu celebrować wspólnie z bliskimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak wybierać okulary przeciwsłoneczne?

Fitnesowe last minute, czyli jak poprawić sylwetkę przed wyjazdem na wakacje