w

Złoto i czerń – ponadczasowa elegancja

Wszyscy chcemy wkroczyć w 2018 rok z klasą, jednocześnie podążając za aktualnymi trendami. Biżuteria Ditty Zimmermann z kolekcji Art Deco z pewnością ułatwi to zadanie.

Czarny onyks oprawiony w złoto i proste, geometryczne formy to połączenie pełne niewymuszonej elegancji. Taka właśnie jest biżuteria z kolekcji Art Deco, stworzona przez Dittę Zimmermann. Czerń, dawniej kojarzona ze smutkiem i mrokiem, w XX wieku zyskała nowy wymiar. Dzięki projektom Coco Chanel stała się symbolem wyrafinowanego smaku, luksusu i unikatowej elegancji. Złoto natomiast od zawsze kojarzono z dobrobytem i władzą, dlatego przez długi czas było zarezerwowane wyłącznie dla elit. Szlachetne i ponadczasowe, od wieków inspirowało krawców, architektów i designerów.

Złoto i czerń, silnie kontrastując, tworzą duet, który przyciąga spojrzenia i nadaje stylizacjom wyrazistości.

Magia onyksu

Onyks, poza tym, że świetnie się prezentuje, ma również chronić właścicieli przed nadmiernym stresem i zapewniać im emocjonalną równowagę. Co więcej, symbolizuje siłę, ma wzmacniać naszą determinację i chęć do działania. Jest także uważany za kamień przynoszący jasność umysłu i inspirację.

Dla miłośniczek prostych form

Kolekcję inspirowaną stylem Art Deco tworzą ozdobne wisiory, naszyjniki, bransolety oraz kolczyki. Największą zaletą linii jest prostota i uniwersalizm, dzięki czemu biżuteria świetnie komponuje się nie tylko z eleganckimi, ale również casualowymi stylizacjami. Wielbicielkom klasycznej biżuterii z pewnością spodobają się tradycyjne ozdoby na łańcuszkach, a zwolenniczkom nowoczesnych rozwiązań – kamienie na ozdobnych rzemykach.

Stworzone z pasją

Ditta Zimmermann wierzy, że zbalansowanie świata mody i sztuki w postaci designerskich kolekcji biżuterii, zostanie dostrzeżone przez miłośników piękna. Największą  nagrodą dla projektantki, jest zwrócenie uwagi odbiorcy, moment refleksji i budowanie emocji. Swoją biżuterię dedykuje kobietom, które podążają za trendami mody mając jednocześnie bardziej wyrafinowane potrzeby w wyrażaniu swojej osobowości. Kobietom doszukującym się w biżuterii możliwości samodzielnego kreowania swojego stylu. Jest przekonana, że istnieje możliwość połączenia mody i sztuki.

Originally posted 2018-01-21 20:42:02.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prezenty na walentynki

Pomysły na prezenty walentynkowe

Jak dobrać perfumy