w ,

Najpiękniejsze torby dla mam – PacaPod

Fenomen damskiej torebki, źródło natchnienia dla kabareciarzy i twórców memów. Pole minowe dla każdego faceta. Podręczny niezbędnik dla pań.

W kobiecej torbie znajdziesz wszystko by przetrwać wszystko,nawet mały kataklizm. Rzeczy oczywiste jak śrubokręt, zapasowe rajstopy,odmrażacz do zamków, książka, rachunki za prezenty świąteczne z 2000 czy plastry na pęcherze, dzielą przestrzeń z dokumentami, kluczami od domu, biura i samochodu, telefonem, pomadką, paczką chusteczkę i leków przeciwbólowych,energetycznym batonem i paczką gum. A teraz wyobraź sobie tę samą torbę, ale w wersji torby dla mamy. Dla ułatwienia dodam, że im mniejsze dziecko tym więcej rzeczy w puli must have. Nie ograniczaj swej fantazji. Idź krok dalej i wyimaginuj sobie sytuację, w której kobieta z torbą potrzebuje natychmiast znaleźć klucze, trzymając w ramionach niemowlę, a nogą podtrzymując zakupy by wysypały się pod auto (dla uzupełnienia obrazka – na dworze leje i wieje). Tak,przerażenie w twoich oczach jest w 100% uzasadnione. Bywa, że mają wtedy miejsce sceny mrożące krew w żyłach. Bywa też, że z takich nie komfortowych sytuacji rodzą się ciekawe pomysły.

W torbie znajdują się dwie (a w niektórych modelach trzy) dodatkowe mini torby, nieco przypominające sakwy. Nie, nie są to paskudne poliestrowe organizery, które od jakiegoś czasu można znaleźć na rynku. To doskonale wykończone torebki, które mogą być używane także niezależnie od torby bazowej.Występują w kilku wzorach. Niektóre pełnią funkcję plecaczka dla dziecka. Inne mają cudną grafikę. Wszystkie są wyjątkowo praktyczne i uniwersalne(zaadaptujesz je do własnych potrzeb, gdy dziecko podrośnie lub wykorzystasz,gdy będzie chodziło do przedszkola).

Celem projektantki Jacqueline Waggett było wygranie z bałaganem i odseparowanie 3 podstawowych grup akcesoriów, które nosi w torbie mama:

 • tego co potrzebne do przewinięcia dziecka,
 • tego co potrzebne od nakarmienia dziecka,
 • tego co potrzebne mamie do normalnego funkcjonowania.

Dzięki systemowi PacaPod 3w1 udało się ten cel osiągnąć. Dzięki mini sakwom na wszystko znalazło się miejsce. Taki podział pozwala błyskawicznie znaleźć to co niezbędne i skraca czas potrzebny, żeby wyjść z domu.

Świetna organizacja zawartości to nie jedyny atut toreb PacaPod. Bardzo ważna jest ich uniwersalność, która sprawia, że wbrew pozorom zakup PacaPod to ekonomiczny (tak, tak mili Panowie e k o n o m i c z n y) zakup na lata. Jedna torba:

 • do pracy
 • do wózka
 • na spacer
 • na kolację
 • do kina
 • na spotkanie biznesowe
 • na weekendowy wypad z dzieckiem lub bez
 • dla mamy i taty (są modele całkowicie unii sex)…

W torbach PacaPod 3w1 na uwagę zasługują również takie drobiazgi jak mata do przewijania w zestawie czy niekłopotliwe w obsłudze, pasujące do każdego wózka paski mocujące torbę. Sprytne a przy tym proste rozwiązania, dzięki którym noszenie torby PacaPod jest bardzo wygodne, bo dostoswane do aktualnych potrzeb (paski pozwalają nosić ją w dłoni , na ramieniu lub jak plecak). A na koniec, coś co rzuca się w oczy jako pierwsze. Stylowy modny design.  PacaPod ma wiele odsłon i wszystkie równie udane. Możesz wybierać między torbami i plecakami. Mniejszymi i większymi gabarytami a także różnymi materiałami. Elegancka skóra wegańska, płótno. Wszystko doskonałej jakości tak by zaspokoić Twoje potrzeby jako matki i kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bombki, ozdoby choinkowe, ozdoby świąteczne

Bombka. Krótka historia głównego gościa każdych świąt

szałwia i aloes

Woda z liści szałwii lekarskiej czy aloesu zwyczajnego jako tonik