Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

SAY HI TO HYBRID!

Młode dziewczyny w Polsce znane są nie tylko ze swojego piękna i uroku, ale także rozrywkowego oraz kolorowego stylu, z którym uwielbiają eksperymentować. To specjalnie dla niech na rynku pojawiła się zupełnie nowa marka lakierów hybrydowych hi hybrid, by mogły dbać o swoje lśniące i kolorowe paznokcie w domu, w towarzystwie najlepszych przyjaciółek.

Marka lakierów hybrydowych hi hybrid to połączenie prostoty z zabawą i przyjemnością. Dzięki niej każda dziewczyna może stworzyć doskonały manicure bez wychodzenia z domu – na wieczorną imprezę, romantyczną randkę czy szalony weekend poza miastem.

Z myślą o tym, by lakiery hi hybrid były proste w samodzielnym nakładaniu i trwałe w starciu z wieloma codziennymi wyzwaniami, marka przygotowała specjalne zestawy startowe i gamę 48 kolorów na początek. To absolutny must have, by wyrazić siebie na tysiąc sposobów i czuć się modną. Dzięki nim nałożenie lakieru hybrydowego jest wygodne, spektakularne i ogranicza się do zaledwie 5 kroków. Mówiąc wprost – jest łatwe jak zrobienie selfie!

Te działania to dopiero pierwszy krok we wspólnej przygodzie w kreowaniu hi hybrid, ponieważ GoldenSubmarine podpisało umowę stałą współpracę na nadchodzący rok, w jej ramach odpowiadając za działania digitalowe hi hybrid.

Zobacz hi hybrid na:
Facebooku https://www.facebook.com/hihybrid/
Instagramie https://www.instagram.com/hihybrid/
YouTubie https://www.youtube.com/channel/UCAlIY9n2HPId6DfEGxwYbMA
WWW www.hihybrid.pl

One Comment

Leave a Reply

Skomentuj